مدافع استقلال: قضاوت برای برخی تیم‌ها خاص است برای ما افتضاح

مدافع چپ استقلال تهران می‌گوید با عذرخواهی داوران امتیازات‌شان برنمی‌گردد!

روزنامه خبرورزشی نوشت: میلاد زکی‌پور در دیدار عقب افتاده تیمش برابر پدیده هم ثابت بازی کرد تا بتواند درباره مسابقات این فصل استقلال با اطلاعات کامل‌تری حرف بزند.

نوار بردهای پیاپی تیم تان پاره شد!
داور نگذاشت.

البته کمک‌داور بازی از این بابت عذرخواهی کرده است.
عذرخواهی داور یا کمکش برای ما امتیاز نمی‌شود. من بازیکن اگر در حین بازی اشتباه کنم هم جریمه می‌شوم و هم جایگاه فیکسم را از دست می‌دهم ولی آیا با داوران هم برخورد می‌شود؟ اصلاً برخورد بشود چه فایده‌ای برای هوادار استقلال دارد که در این شرایط سخت اقتصادی تا ورزشگاه آزادی می‌آید و در سرما و گرما بازی را نگاه می‌کند تا با برد استقلال شاد و خوشحال به خانه‌اش برگردد ولی یک تصمیم غلط همه چیز را بر باد می‌دهد. هم تلاش ما و هم هزینه و وقتی که آن‌ها صرف می‌کنند را.

بازی چطور بود؟
همه دیدند استقلال یک موقعیت هم به تیم صدرنشین نداد. پدیده تیم خوب و قابل احترامی است ولی انصافاً در تهران و روبه‌روی ما حرفی برای گفتن نداشت. برعکس، این ما بودیم که با قدرت این تیم را تحت فشار گذاشته بودیم. متأسفانه داور همه زحمات‌مان را بر باد داد.

هوادار هم خوب آمده بود؟
دست تک‌تک‌شان درد نکند. دست‌شان را می‌بوسم که ما را تنها نگذاشته بودند. البته باز هم مانند همیشه داوری خیلی بد بود.

ظاهراً خاطره‌ای هم از این داور داشتید؟
بله! این همان داوری بود که در دیدار با استقلال خوزستان در حالی که تیم ما دست بالا بود و داشتیم می‌رفتیم برای گل‌های بعدی، تا دید ما سوار بازی هستیم به بهانه بارندگی بازی را قطع کرد!

از داوری بازی با پدیده ناراضی هستی؟
داوری افتضاح بود. همه سوت‌ها به ضرر تیم ما زده شد. من دیگر حرفی برای گفتن ندارم. مگر ما باید با چند نفر بجنگیم؟ دیگر نمی‌توانیم جواب این همه هوادار را بدهیم. همه این مسائل اتفاق می‌افتند و رد می‌شوند و فقط شرمندگی مقابل هواداران برای ما باقی می‌ماند.

اینکه گفته می‌شود داوری‌ها برای برخی تیم‌ها خاص است را قبول دارید؟
صددرصد این‌طور است. ما گل سالم می‌زنیم و گل‌مان هیچ مشکلی ندارد. پژمان منتظری یک متر بیرون آفساید است ولی داور آفساید اعلام می‌کند. پنالتی برای حریفان می‌گیرند ولی برای ما نمی‌گیرند یا علیه ما پنالتی‌ای که اتفاق نیفتاده را می‌گیرند. ظاهراً خطای عده‌ای از بازیکنان در برخی تیم‌ها خطا نیست.

با این روند خوبی که استقلال در این اواخر نیم‌فصل داشت فکر می‌کنید در نیم‌فصل دوم بتوانید مدعی قهرمانی باشید؟
صددرصد تلاش‌مان را می‌کنیم تا به کورس صدر جدول برسیم البته به شرطی که داوری‌ها این اجازه را به تیم‌مان بدهند. از این بیشتر کاری از دست ما برنمی‌آید. ما همه جوره در بازی‌ها تلاش می‌کنیم و روبه‌روی تیم‌های خوبی مانند پدیده گل‌زنی هم می‌کنیم ولی داوران مانع کسب امتیازات کامل تیم‌مان می‌شوند. در این شرایط دیگر کاری از دست ما برنمی‌آید.

با مردم هم حرف می‌زنید؟
هر بازی ۵۰، ۶۰ هزار نفر به استادیوم می‌آیند و با اعصاب خراب به خانه برمی‌گردند. این قبیل اشتباهات را که فقط یکی، دو نفر نمی‌بینند. این همه هوادار می‌بیند و متوجه می‌شود که ما تلاش‌مان را می‌کنیم.

این مطالب را هم ببینید:

استقلال با ابراهیم توره در مسیر کهکشانی‌ها

عکس| طعنه سنگین بازیکن جوان پرسپولیس به مهاجم استقلال

بعد از افشاگری پرسپولیسی‌ها؛ استقلالی‌ها ماشین گرفته‌اند یا حواله؟!

43503

کد خبر 1213376

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 13 =