شرایط ویژه پلیس برای سربازانی که شرایط نخبگی را احراز کنند

رئیس دفتر تحقیقات کاربردی فرماندهی انتظامی اصفهان گفت: سربازانی که از طرف بنیاد نخبگان شرایط نخبگی را احراز کرده و به ما معرفی شوند به اجرای یکی از طرح های پژوهشی مورد نیاز پلیس استان مشغول شده و با پایان یافتن پروژه تحقیقاتی کارت پایان خدمت خود را دریافت می کنند.

به گزارش خبرآنلاین استان اصفهان به نقل از  پایگاه خبری پلیس، سرهنگ علیرضا سعیدی در آئین تجلیل از محققان و پژوهشگران همکار با پلیس استان که به مناسبت هفته پژوهش برگزار شد از دفاتر تحقیقات کاربردی پلیس استان ها به عنوان ویترین علمی ناجا یاد کرد و اظهار داشت: براساس ابلاغیه پژوهشگاه مطالعاتی ناجا ۲ حوزه مطالعاتی به هر یک از دفاتر تحیقیقات کاربردی استان ها سپرده شده است.

وی افزود: از آنجا که اصفهان قطب گردشگری کشور محسوب می شود، به همین جهت حوزه مطالعاتی "گردشگری، نظم و امنیت" برعهده دفتر تحقیقات کاربردی پلیس استان قرار گرفت.

سرهنگ سعیدی تصریح کرد: براین اساس هر کسی از هر نقطه ای از ایران که بخواهد در زمینه حوزه مطالعاتی گردشگری، نظم و امنیت فعالیت پژوهشی انجام دهد بایستی تحت پوشش و حمایت دفتر تحقیقات کاربردی پلیس اصفهان قرار بگیرد.

وی از شورای پژوهش پلیس اصفهان به عنوان عالی ترین شورای علمی استان یاد کرد و اظهار داشت: در این شورا که به ریاست فرمانده انتظامی استان برگزار می شود پروژه های تحقیقاتی مرتبط با نظم و امنیت بررسی و تصمیمات لازم در خصوص نحوه اجرای آنها اتخاذ می شود.

شرایط ویژه پلیس برای سربازان نخبه

رئیس دفتر تحقیقات کاربردی پلیس اصفهان اجرای طرح حمایت از نخبه وظیفه را یکی از فعالیت این دفتر برشمرد و اظهار داشت: سربازانی که از طرف بنیاد نخبگان شرایط نخبگی را احراز کرده و به ما معرفی شوند پس از گذراندن دوره آموزشی، ۱۱ ماه باقی مانده از خدمت خود را به اجرای یکی از طرح های پژوهشی مورد نیاز پلیس استان مشغول شده و با پایان یافتن پروژه تحقیقاتی کارت پایان خدمت خود را دریافت می کنند.

سرهنگ سعیدی طرح کسر خدمت برای سربازان را از دیگر اقدامات این دفتر برشمرد و اظهار داشت: در این طرح سربازانی که شرایط نخبگی را احراز نکرده اما تمایل داشته باشند طرح تحقیقاتی مورد نیاز پلیس استان را انجام دهند در صورت تائید در شورای پژوهش این پلیس از ۲ تا ۶ ماه کسر خدمت دریافت خواهند کرد.

رئیس دفتر تحقیقات کاربردی پلیس اصفهان در خصوص حمایت این پلیس از پایان نامه های دانشجویی نیز گفت: براساس ابلاغیه پژوهشگاه مطالعاتی ناجا ، برای پایان نامه های کارشناسی ارشدی که موضوع آن مرتبط با ماموریت های نیروی انتظامی باشد ۱۵ میلیون ریال و برای رساله های دکترای مرتبط ۳۰ میلیون ریال پرداخت شده و  به انحصار پلیس اصفهان در می آید.

وی به حمایت معنوی دفتر تحقیقات کاربردی پلیس اصفهان از دانشجویان نیز اشاره کرد و اظهار داشت: اگر دانشجویی برای تکمیل پایان نامه خود نیاز به آمار و اطلاعاتی در حوزه ناجا داشته باشد می تواند با همراه داشتن معرفی نامه دانشگاه به این دفتر مراجعه و با هماهنگی های به عمل آمده به اطلاعات مورد نیاز خود دسترسی پیدا کند.

اجرای طرح تولید موتورسیکلت های برقی دراصفهان

سرهنگ سعیدی، چاپ کتاب کاربست تحقیقات و پژوهش های علمی در حوزه نظم و امنیت استان، چاپ کتاب کاربست ره آورد دانش که به بررسی تحقیقات صورت گرفته در حوزه "گردشگری، نظم و امنیت" از سال ۸۷ تا ۹۶ پرداخته است ، کسب چندین رتبه برتر در ناجا، اجرای طرح پیاده راه سازی میدان امام (ره) و چهارباغ عباسی و طرح احداث ایستگاه های امنیت و سلامت در جاده ها و اجرای طرح تولید موتورسیکلت های برقی با همکاری تحقیقاتی دفتر تحقیقات کاربردی پلیس اصفهان را از جمله دستاوردهای این دفتر برشمرد.

وی با بیان اینکه دفتر تحقیقات کاربردی پلیس اصفهان تنها دفتر تحقیقاتی در بین ناجا است که در دانشگاه های برتر کشور دفتر پژوهشی تاسیس کرده است، هدف از این کار را تعامل بیشتر بین اساتید دانشگاه ها و دانشجویان  با کارشناسان و پژوهشگران پلیس عنوان کرد.

همکاری ۳۰۹ نخبه علمی استان با دفتر تحقیقات کاربردی پلیس اصفهان

سرهنگ سعیدی در پایان از همکاری ۳۰۹ نخبه علمی استان با دفتر تحقیقات کاربردی پلیس اصفهان خبر داد و گفت: با همکاری این نخبگان ۷۶ طرح تحقیقاتی و ۳۲ عنوان تالیف و ترجمه در حوزه های "گردشگری، نظم و امنیت " و موضوعات مربوط به نظم و امنیت استان به انجام رسیده است.

46

کد خبر 1213655

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • سربازززز IR ۱۸:۱۳ - ۱۳۹۷/۰۹/۲۸
    0
    این خبر درسته؟؟؟من چند ماه پیش به یکی از دفاتر تحقیقات ناجا مراجعه کردم ولی گفتن کلا دیگه طرح کسری خدمت پژوهشی برای سربازان نداریم!!!