با مهدی طارمی درباره یکی از حساس‌ترین لحظات جام‌جهانی/ اگر شوتم مقابل پرتغال گل می‌شد...

مهاجم تیم ملی می‌گوید اگر کارلوس کی‌روش بعد از جام‌ملت‌ها بماند خیلی برای تیم ملی بهتر است.

مهدی طارمی روزهای سختی را در قطر سپری کرده؛ وقتی در این باره از او می‌پرسیم ترجیح می‌دهد درباره‌اش حرف نزند. مهدی فقط می‌گوید درباره تیم ملی حرف می‌زند و بس. او انگیزه خیلی زیادی دارد و حتی در گفت‌وگو با خبرورزشی تأکید می‌کند می‌خواهد آقای گل جام ملت‌ها شود.

ته دلت چقدر روشن است که بتوانیم قهرمان جام ملت‌ها شویم؟
ببینید من دیده‌ام که یک عده قهرمانی در جام‌ملت‌ها را خیلی راحت جلوه داده‌اند و حتی گفته‌اند تیم ملی یک جام بدهکار است. فضا را طوری کرده‌اند که ما باید قهرمان آسیا شویم ولی به این سادگی‌ها هم نیست. این‌طور نیست که با حرف زدن قهرمان شد. اگر قهرمانی در آسیا ساده بود که در دوره‌های قبل خیلی از تیم‌های دیگر قهرمان می‌شدند. به نظر من اتفاقاً در جام ملت‌ها کار خیلی سخت است ولی ما تلاش‌مان این است که ان‌شاءالله بتوانیم قهرمان آسیا شویم.

نگران آینده تیم ملی نیستی؟ این روزها شایعات زیادی درباره جدایی کی‌روش بعد از جام ملت‌ها شنیده می‌شود. این مسئله شما را نگران نمی‌کند؟
تیم ملی همیشه می‌ماند، چه ما باشیم و چه نباشیم و چه فرد دیگری بیاید. در نهایت این تیم ملی است که به کارش ادامه می‌دهد. ما بازیکنان هم همیشه نیستیم و یک روز باید برویم و یک عده دیگر به جای ما خواهند آمد. این نیست که قباله تیم ملی را به اسم یکی زده باشند و به قول معروف تیم ملی برای او باشد. به نظر من اگر کارلوس کی‌روش بعد از جام‌ملت‌ها بماند خیلی برای تیم ملی بهتر است. به هر حال او نتایج خوبی در این چند سال همراه با ایران گرفته و ماندنش به نفع تیم ملی خواهد بود. در هر صورت آدم‌ها می‌آیند و می‌روند و تیم ملی در نهایت باقی می‌ماند.

طارمی از نیامدن مسئولان برای مراسم بدرقه، وضعیت نگران‌کننده خط حمله تیم ملی و موارد دیگری هم حرف زد. مشروح این مصاحبه را این‌جا بخوانید.

43503

کد خبر 1214403

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 12 =

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • farnaz IR ۱۰:۴۹ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۹
    0 0
    البته