استوکس به تبریز برمی‌گردد/ توضیحات مدیرعامل تراکتورسازی درباره فیلم جنجالی این بازیکن

با اعلام علیرضا اسدی مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی، آنتونی استوکس به تمرینات این تیم بازمی‌گردد.

به گزارش سایت باشگاه تراکتورسازی؛ علیرضا اسدی مدیرعامل این باشگاه درباره بازگشت استوکس به تبریز اظهار داشت: آنتونی استوکس بازیکن تیم تراکتورسازی به زودی در تبریز حضور پیدا می‌کند و به تیم اضافه خواهد شد. 

وی افزود: تمرینات تیم تراکتورسازی با توجه به تعطیلات نیم‌فصل‌ در حال حاضر تعطیل بوده و از هفته آینده در تبریز آغاز خواهد شد و استوکس نیز از روز ۱۳ دی ماه به تمرینات تیم اضافه می‌شود. 

مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی با اشاره به انتشار ویدیویی از این بازیکن گفت: در خصوص تصاویری که از آنتونی استوکس در فضای مجازی منتشر شده است، باید به مواردی اشاره کنم تا افکار عمومی و هواداران پرشور و شعور تراکتورسازی در جریان برخی از امور قرار بگیرند.

وی ادامه داد: استوکس حد فاصل سال‌های ۲۰۰۷ تا ۲۰۰۹ عضو تیم فوتبال ساندرلند انگلیس بوده است، در بین این سال‌ها یعنی چیزی حدود ۱۰ سال پیش انتشار ویدیوی خصوصی‌ با همسرش، وی را دچار مشکل می‌کند و این اتفاق باعث می‌شود که پرونده‌ای در دادگاه تشکیل شده و در پایان، دادگاه رای به تبرئه استوکس و صدور قرار مجرمیت برای متخلفین منتشر کننده تصاویر می‌کند.

اسدی در ادامه افزود: برای ارکان مدیریتی باشگاه و من جای سوال دارد، چرا باید این ویدیو بعداز حدود ۱۰ سال و درست در زمانی که قرار بود جلسه‌ای با استوکس برگزار شود تا مقدمات لازم برای بازگشت وی به جمع پرشورها فراهم شود، این ویدیو در فضای مجازی منتشر می‌شود.

وی ادامه داد: برای ما سوال است چه کسی یا کسانی از حضور استوکس در تبریز بیم و هراس دارند؟ بهتر است عنوان کنم که با اینگونه شیطنت‌های نخ‌نما شده، تراکتورسازی با حمایت مالک باشگاه و هوادارانش از حرکت باز نخواهد ایستاد و به راه خود ادامه می‌دهد تا به هدف نهایی برسد.

256 43

کد خبر 1214674

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 4 =