روزهای دور از خانه حمیدرضا صدر چطور می‌گذرد؟

حمیدرضا صدر فوتبال‌نویس سرشناس کشورمان به تازگی ساکن کالیفرنیا شده تا با همسرش در کنار دخترشان زندگی جدیدی را سر بگیرند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ حمیدرضا صدر یکی از چهره‌های شاخص تلویزیون در دو دهه گذشته در حوزه ادبیات، فوتبال و هنر بوده است. این روزنامه نگار و محقق در حوزه تاریخ فوتبال، تاریخ معاصر ایران و البته تاریخ هنر ایران که کتاب‌های پر بازدیدی چون پسر روی سکو، تو در قاهره خواهی مرد و آن سوی نیمکت را نوشته است و هر بار با برنامه آن سوی نیمکت یا مثلا برنامه های کارشناسی ۹۰ به تلویزیون می رفت با خاطرات شیرین و گرمش خود را در دل مخاطب جا می کرد، حالا قرار است سال‌های دور از خانه را تجربه کند.

او دو ماه بعد از این سفر طولانی در اینستاگرامش از خود و کارها و حال و هوای این روزهایش می نویسد.

حمیدرضا صدر در یکی از این نوشته ها درباره آزمایش‌هایش نوشته بود که همین اشاره کوتاه می توانست در دل خبرهای بدی که مدام این روزها می شنویم ، نگران‌مان کند.

ولی او خیلی صریح به خبرآنلاین گفت:«نه شکر خدا خوب خوب هستم، قبلا یک سری تشخیص درباره احتمالات از سوی پزشکان داده شده بود که جواب آزمایش هایم نشان می دهد اشتباه بودند و شکر خدا مشکلی بابت بیماری ندارم.»

این یک خبر خوشایند است بی تردید برای هواداران این کارشناس سلبریتی در حوزه خودش.

صدر البته این روزها در آمریکا مشغول نوشتن است و در اینستاگرامش نوشته نگارش کتابی جدید را آغاز کرده است به نام از قیطریه تا اورنج کانتی ؛ برخلاف مسیر آب که به چالش های فرهنگی مهاجرت می پردازد و در جدیدترین تصویری هم که منتشر کرده، از حضور احسان کرمی و علیرضا خمسه برای اجرای تئاتر بگومگو در اورنج کانتی بوده است. تئاتری که شب یلدا در این شهر اجرا می شود.

۴۱۴۱

کد خبر 1214719

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 14 =