۱ نفر
۳۰ آذر ۱۳۹۷ - ۲۰:۰۳
مروری بر کارنامه مشاوران فنی شفر

نگاهی گذرا به کارنامه مشاوران فنی شفر مشخص می‌کند اگر شفر گاهی نخواهد نظر این افراد را بپذیرد باید به او حق داد!

روزنامه خبرورزشی نوشت: اینکه وینفرد شفر چطور موافقت کرد با کمیته فنی فعلی استقلال کنار بیاید را قطعاً تنها خودش و امیرحسین فتحی می‌دانند. سرمربی‌ای که در ۳ تیم ملی فعالیت داشته و در باشگاه‌های مختلف در اروپا، آفریقا و آسیا مربیگری را تجربه کرده حالا با گروهی به عنوان کمیته فنی همکاری می‌کند که هیچ یک از آن‌ها در رزومه مربیگری‌اش یک دوره قهرمانی در لیگ ندارند! عنوانی که مستقیماً به لیگ ارتباط داشته و بتواند راهکاری برای موفقیت استقلال را پیش پای وینفرد شفر قرار دهد.

کمیته‌ای که در اواخر شهریور تشکیل شد؛ حدود دو ماه پس از شروع مسابقات لیگ برتر هجدهم! هنوز هم محل سؤال برای بسیاری از پیشکسوتان باشگاه استقلال است که چرا این افراد؟ چرا مربیان باتجربه و کارنامه‌دارتر نیستند؟ چه کسی آن‌ها را انتخاب کرده و این ۵ نفر بر چه اساس گزینش شده‌اند؟ نگاهی گذرا به کارنامه این ۵ نفر مشخص می‌کند اگر شفر گاهی نخواهد نظر این افراد را بپذیرد باید به او حق داد. کسی که بخش اعظم زندگی ۶۸ ساله‌اش را در زمین فوتبال سپری کرده و از همه این نفرات بزرگتر است.

اما مجید رضایی، مجید نامجومطلق، امیدرضا روانخواه، پرویز مظلومی‌ و بهتاش فریبا چه پیشینه و افتخاراتی دارند؟ اینجا بخوانید.

43503

کد خبر 1214722

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 8 =