حاج‌صفی: می خواهیم جام قهرمانی را دوباره به ایران بیاوریم

مدافع تیم ملی فوتبال ایران امیدوار است تیم ملی بتواند برای اولین بار بعد از سال ۱۹۷۶ قهرمانی در جام ملت ها را به دست بیاورند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، جام ملت های آسیا تقریبا دو هفته دیگر در امارات آغاز می شود و تیم ملی فوتبال ایران باید با تیم های یمن، ویتنام و عراق پیکار کند. 

احسان حاج صفی مدافع- هافبک تیم ملی فوتبال ایران پیش از شروع این رقابت ها به سایت AFC گفت: درک متقابل و هماهنگی خوبی بین بازیکنان تیم ملی ایران ایجاد شده است. من فکر می کنم با تجربه لازمی که داریم می توانیم نتایج خوبی در جام ملت ها به دست بیاوریم و بعد از سالها دوباره قهرمان آسیا شویم.

آخرین قهرمانی تیمملی فوتبال ایران در سال ۱۹۷۶ رخ داده است و بعد از آن سالها ایران نتوانسته است قهرمانی در جام ملت ها را تجربه کند. ملی پوشان ایرانی باید در اولین دیدار خودشان در جام ملت ها با یمن دیدار کنند. 

در همین رابطه حاج صفی اضافه کرد: با تمام احترام برای حریفانمان، جدی ترین رقیب ما در این گروه عراق خواهد بود. با این حال ما ایران هستیم و می خواهیم قهرمان آسیا شویم و در این راستا هیچ تیمی را دست کم نمی گیریم. به همین خاطر یمن و ویتنام هم تیم های خوبی هستند. هر چقدر به جام ملت ها نزدیک تر می شویم اطلاعات بیشتری از تیم ها به دست می آوریم و من واقعا مطمئن هستم این بار می توانیم جام قهرمانی را بالای سر ببریم. البته همه تیم ها دوست دارند قهرمان آسیا شوند ولی تمام بازیکنان ایران عقیده دارند می توانند این بار به این مهم دست یابند. ما برنامه ریزی برای قهرمانی در جام ملت ها داریم. البته این را نیز باید بگویم که ما دوره گذشته در استرالیا هم عملکرد خوبی داشتیم ولی در ضربات پنالتی به عراق باختیم. این بار اما شرایط فرق کرده است. 

او در پایان صحبتی هم با هواداران تیم ملی ایران داشت و گفت: من امیدوارم هواداران تیم ملی ایران همچون جام جهانی حمایت خودشان را از تیم ملی ایران نشان دهند. الان فرصتی است که جام قهرمانی را دوباره به ایران بیاوریم و با کمک هواداران امیدواریم به این مهم دست یابیم.

256 43

کد خبر 1214810

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 6 =