واکنش بازیکن تیم‌ملی به بازی مقابل اسپانیا و آرژانتین

مدافع تیم‌ملی ایران درباره جام ملت‌های آسیا پیش رو صحبت کرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ در حالیکه جام ملت‌های آسیا تا چند روز دیگر در کشور امارات آغاز خواهد شد و تیم‌ملی ایران هم به دنبال حضوری قدرتمند در این رقابت‌هاست، مدافع محبوب کارلوس کی‌روش یعنی محمدرضا خانزاده درباره وضعیت کنونی تیم و البته بازی‌ها صحبت کرد و گفت: این گروه مهم‌ترین گروه تاریخ جام ملت‌های آسیاست. از این نظر که می‌خواهیم سرگروه شویم و حضوری قدرتمند داشته باشیم. همه هدف ما این است که با اجرای دستورات کادرفنی به موفقیت برسیم.

خانزاده همچنین درباره بازی‌های دوستانه و روبرو شدن با تیم‌های قدرتمند گفت: اصلا به نظر من بحث این نیست که با اسپانیا، آرژانتین یا پرتغال بازی کنیم. ما هر چه قدر بازی دوستانه بیشتر داشته باشیم، بهتر برای رقابت‌ها آماده خواهیم شد. در واقع کیفیت تیم‌هایی که روبروی‌شان قرار می‌گیریم برای بازی‌های جام ملت‌ها خیلی نمی‌تواند اثرگذار باشد.

مدافع تیم‌ملی همچنین درباره جو ایجاد شده بین مردم گفت: امیدوارم این جدایی بین مردم و تیم‌ملی کلا از بین برود. یک مقدار به هر دلیلی احساس می‌شود بین مردم و تیم‌ملی جدایی افتاده اما در نهایت هیچ کدام از این مردم ته دل‌شان چیزی نیست جز موفقیت تیم‌ملی. ما هم از آنها می‌خواهیم تا دعا کنند عاقبت به خیر و موفق شویم.

43257

کد خبر 1214886

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 3 =