برق‌رسانی به ۲ روستای مرزی زیر ۱۰ خانوار در شهرستان سردشت

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان‌غربی با اشاره به برق‌دار شدن روشنایی معابر مساکن مهر طرزیلو گفت: عملیات برق رسانی به دو روستای مرزی زیر ده خانوار در شهرستان سردشت بزودی به پایان می‌رسد.

به گزارش خبرآنلاین آذربایجان‌غربی، اکبر حسن‌بکلو در تشریح این دو خبر گفت: شرکت توزیع برق استان در راستای حقوق شهروندی و خدمت رسانی به مردم، اجرای پروژه برق‌دار کردن روشنایی معابر مساکن مهر طرزلو را با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و هشتصد میلیون ریال و با کابل کشی فشار ضعیف بطول ۳۰۰ متر و سیم کشی فشار ضعیف بطول ۲۶۰۰ متر در دست اجرا دارد .

وی افزود : برای این پروژه ۴۷ اصله تیربتونی و ۶۷ دستگاه چراغ لاک پشتی ۱۵۰ وات نصب خواهد شد .

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی ابراز داشت : هم اکنون تعداد شش نفر چاله کن، دو دستگاه جرثقیل با یک نفر راننده و دو نفر کمک راننده و دو نفر تکنسین تیرگذاری بصورت تمام وقت بر روی این پروژه کار می کنند.

حسن‌بکلو همچنین اظهار داشت: برق رسانی به کلیه روستاهای بالای ده خانوار از جمله دو روستای مرزی در شهرستان سردشت آغاز شده است.

وی افزود : برای اجرای پروژه های برق رسانی به دو روستای بردان با ۷ خانوار و روستای تیت سفلی با ۸ خانوار، اعتباری بالغ بر دو میلیارد و ۲۰۵ میلیون ریال هزینه شده است .

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان غربی تصریح کرد : در پروژه های مذکور ۲۱۵۰ متر خط ۲۰ کیلوولت و ۴۰۰ متر خط ۴۰۰ ولت و تعداد دو دستگاه ترانس ۲۵ کیلوولت آمپر نصب و راه اندازی شده است

حسن بکلو خاطرنشان کرد : این پروژه ها بیش از ۹۵% پیشرفت فیزیکی دارد و به زودی کار برق رسانی به این روستاها به اتمام می رسد .

46

کد خبر 1215710

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 6 =