اقدامی بی‌سابقه در عملیات گازرسانی استان کرمان

طی سال جاری و در چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی بیش از ۷۸ روستا ،۳ شهر،۲ شهرک صنعتی و یک جایگاه CNG با هزینه ای بالغ بر ۵ هزارمیلیارد ریال در استان کرمان از نعمت گاز بهره مند خواهند شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان کرمان، منوچهر فلاح مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان ضمن بیان مطلب فوق، اظهار داشت: فعالیت شرکت گاز کرمان نسبت به سایر دستگاه های خدمات رسان استان قدمت کوتاه‌تری دارد اما طی همین مدت کوتاه، اقدامات ارزنده و قابل قبولی از سوی این شرکت انجام شده است.

وی به اقدامات این شرکت گاز در سال جاری اشاره کرد و افزود: در هفته دولت سال جاری، شاهد عملیات گازرسانی به شهرهجدک و ۹۶ روستا و ۳ جایگاه CNG با هزینه ای بالغ بر ۱۱۲ میلیارد تومان بودیم. همچنین با اعتبارات خوبی که از محل منابع داخلی شرکت ملی گاز ایران تامین شد و همکاری شرکت مهندسی و توسعه گاز ایران، عملیات اجرایی سه شهرستان جیرفت، نرماشیر، فهرج، ۷۸ روستای تابعه، ۲ شهرک صنعتی و یک جایگاه CNG با هزینه ای بالغ بر ۵۰۰ میلیارد تومان به اتمام رسید که بزودی آیین افتتاحیه آن انجام خواهد شد.

مدیر عامل شرکت گاز استان کرمان با اشاره به وسعت زیاد این استان و پهناور بودن آن و به مراتب سختی و سرانه بالا گازرسانی گفت: تلاش برای رسیدن به قله های افتخار و دمیدن انرژی پاک به رگ های این استان ادامه دارد و عملیات اجرایی گاز رسانی به ۱۹ شهر و ۴۱۰ روستای دیگر این استان با اعتبارات بند ق در دست اقدام می باشد.که این امر نشان از فعالیت شرکت گاز استان در سال جاری دارد که به برکت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران اتفاق افتاده است.

در حال حاضر ۵۰ شهر و ۹۵۹ روستا در این استان به شبکه سراسری گاز متصل می باشند .

46

کد خبر 1215761

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 0 =