استاندار البرز: هیچ کارخانه‌ای نباید تعطیل شود

استاندار البرز در دیدار رئیس سازمان صمت استان با اشاره به اینکه باید وضعیت واحدهای صنعتی استان دقیق احصا شود، گفت: برخی واحدهای فعال در استان فاقد شناسنامه و مجوز از سازمان صمت هستند از این رو باید مدلی تدوین شود که با دریافت مجوز از حمایت های لازم برخوردار شوند.

به گزارش خبرآنلاین، شهبازی با تاکید بر اینکه با انسجام و همکاری می توانیم در استان، موانع تولید را برطرف کنیم، اظهار داشت: برخی واحدهای فعال در استان فاقد شناسنامه و مجوز از سازمان صمت هستند از این رو باید مدلی تدوین شود که با دریافت مجوز از حمایت های لازم برخوردار شوند.

وی گفت: سازمان صنعت، معدن و تجارت استان باید نظارت و بررسی بروز و آنلاین بر وضعیت واحدهای تولیدی و صنعتی داشته و مسئولان استان را از این روند آگاه کند.

استاندار البرز تصریح کرد: بر اساس اطلاعات دقیق از وضعیت تولید و صنعت استان می توان تدابیر لازم را در جهت تسهیل و رفع موانع آنها اندیشید.

به گفته شهبازی باید شرایطی فراهم شود که واحدهای فعال استان با قدرت به کار خود ادامه دهند و هیچ واحدی تعطیل نشود.

وی ادامه داد: به دلیل اهمیت موضوع اشتغال و تولید، از بدو ورود به البرز، ارتباط تنگاتنگی با سازمان صمت استان داشته ایم.

شهبازی با اشاره به اینکه کاهش آسیب های اجتماعی در گرو افزایش بسترهای اشتغال است، افزود: با توجه به این امر همواره به دنبال تسهیل در روند تولید و به تبع آن اشتغال بوده ایم.

وی عنوان کرد: طبق سیاست های اصلی نظام و راهبردهای تعیین شده از سوی دولت، بعنوان نماینده عالی دولت در استان باید کمک حال بخش تولید و تسهیل گر مسیر آنها برای ایجاد بسترهای اشتغال باشیم.

استاندار البرز گفت: شرح وظایف سازمان صمت از اهمیت بالایی برای نظام برخوردار است از این رو مسئولیت های مهم و خطیری دارد.

وی افزود: سرمایه گذاران و تولیدکنندگان افراد هوشمندی هستند که در این برهه همچنان با روحیه جهادی و انقلابی پای کار ایستاده اند بنابراین باید این حضور را ارج نهاد و به آنها کمک کرد.

استاندار البرز در پایان گفت: در سیاست کلی نظام و دولت، نگاه امنیتی به مردم و تولیدکنندگان نیست از این باید آبروی افراد را محترم شمرد و در چارچوب قانون و فارغ از اغراق و بزرگنمایی با متخلفان برخورد کرد.

46

کد خبر 1216035

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 11 =