دستگیری ۲۱ خرده‌فروش موادمخدر/ پلمپ ۷ منزل توزیع مواد افیونی در شهرکرد

فرمانده انتظامی استان از اجرای طرح عملیاتی مبارزه با مواد مخدردریکی از محله های شهرکرد خبر داد وگفت: ۲۱ خرده فروش مواد مخدر دستگیر و ۷ منزل توزیع مواد افیونی پلمپ شدند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان چهارمحال وبختیاری به نقل از پایگاه خبری پلیس ، سردار"غلامعباس غلامزاده" گفت: در راستای درخواست های مکرر مردمی و برخورد با تهیه و توزیع کنندگان مواد صنعتی و غیر صنعتی پاکسازی نقاط آلوده با بیش از ۱۵ اکیپ عملیاتی در دستور کار ماموران فرماندهی انتظامی استان چهارمحال و بختیاری قرار گرفت.
این مقام ارشد انتظامی استان خاطر نشان کرد: با هماهنگی مقام قضایی ۱۵ منزل که در امر تهیه و توزیع مواد مخدر نقش داشتند بازرسی، که در نهایت ۷ منزل پلمپ، و ۲۱ خرده فروش دستگیر و تحویل مراجع قضائی گردید.

سردار غلامزاده با بیان اینکه چندین دستگاه خودرو و موتورسیکلت که در امر توزیع مواد مخدر نقش داشتند توقیف شدند افزود: در این راستا تعداد قابل توجهی وسایل تهیه و توزیع مواد صنعتی و سنتی کشف شد.
عالی ترین مقام انتظامی استان با بیان اینکه از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از ۲۰۰ طرح عملیاتی در مناطق آلوده به اجرا در امده است گفت: برخورد قاطع با خرده فروشان و باند های مواد مخدر در دستور کار پلیس استان قرار دارد.

فرمانده انتظامی استان چهارمحال و بختیاری در پایان گفت: از مردم عزیز استان درخواست دارم هرگونه اطلاعات و اخبار در زمینه مواد مخدر را به سامانه ۱۱۰ پلیس اطلاع تا اقدامات لازم صورت پذیرد.  

46

کد خبر 1216361

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 7 =