حکم میزبانی لیگ ملت‌های والیبال به اردبیل تحویل داده شد

مدیرکل ورزش و جوانان اردبیل گفت: با امضاء تفاهم‌نامه، حکم میزبانی هفته چهارم لیگ ملت‌های والیبال 2019 را برای استان اردبیل تحویل گرفتیم.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از استان اردبیل، بهرام آقاخانی درجلسه ای با داورزنی معاون وزارت ورزش و جوانان که با حضور استاندار اردبیل،داوری سرپرست فدراسیون والیبال،اسبقیان مدیر کل امور مشترک فدراسیون ها، مدیر کل ورزش و جوانان استان اردبیل و فلاحی رئیس هیات والیبال برگزار شد، اظهار کرد: در این جلسه تفاهم‌نامه میزبانی هفته چهارم لیگ ملت‌های والیبال 2019 در استان اردبیل امضاء شد.

وی گفت: در این جلسه نیازهای برگزاری باشکوه رقابت‌های لیگ ملت‌های والیبال را با همفکری دوستان بررسی کرده و مسائلی مهمی چون زیرساخت‌های سالن رضازاده، جابه‌جایی، اسکان، گردشگری و رعایت استانداردهای فدراسیون جهانی را مورد ارزیابی قرار دادیم.

مدیرکل ورزش و جوانان استان اردبیل با اشاره به برخی اصلاحات موجود در سالن شش هزار نفری جهان پهلوان حسین رضازاده، تصریح کرد: پس از بازدید نماینده فدراسیون جهانی والیبال از امکانات و زیرساخت‌های استان اردبیل، مواردی جهت اصلاح و یا تامین به ما اعلام شده است که به‌ زودی نسبت به رفع ایرادات و اصلاحات مورد نیاز در حوزه‌های مختلف اقدام خواهیم کرد.

آقاخانی تاکید کرد: اردبیل با دارا بودن زیرساخت‌های مناسب، نگاه روشن مسؤولین، و همچنین هوادارن غیور، پرشور و با فرهنگ برای میزبانی از رویدادهای بین‌المللی هویت عظیمی را کسب کرده است که میزبانی موفق مسابقات والیبال امیدهای آسیا، مقدماتی جام جهانی والیبال و جام باشگاه‌های کشتی جهان عامل کسب این هویت شده و قطعاً با همدلی و حضور هواداران از این میزبانی نیز سربلند بیرون خواهیم آمد.

لازم به ذکر است لیگ ملت‌های والیبال جهان از 10 خردادماه 1398 آغاز خواهد شد که اردبیل از تاریخ 31 خرداد تا 2 تیرماه 1398 در سالن رضازاده میزبان هفته چهارم این رقابت‌ها با حضور تیم‌های ایران، فرانسه، پرتغال و استرالیا خواهد بود.

46

کد خبر 1216406

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 3 =