خبرگزاری برنا نوشت:انصاری گفت: احتمال می دهیم که خودروی حامل دانشجویان علوم و تحقیقات در روز حادثه، دستکاری شده باشد.

 غلامرضا انصاری، عضو سابق شورای شهر تهران گفت: مسئله مدیریت امروز یک بحث مدرن و جدید است که باید مطابق با شرایط روز و انقلاب ارتباطات، دسترسی حوادث و ... با شیوه و نگاه مدیریتی نوین مدیران تغییر کند.

وی تصریح کرد: در حادثه ای که هفته گذشته برای دانشجویان عزیز دانشگاه ازاد واحد علوم و تحقیقات رخ داده است علاوه بر اینکه به عدم استاندارد سازی معابر و ناوگان حمل و نقل بر می گردد بلکه اگر بحث تلکابین در این منطقه راه اندازی می شد شاید دیگر شاهد اتفاق تلخ پرپر شدن جوانانمان نبودیم.

انصاری ادامه داد: در حال حاضر ابعاد این حادثه بیشتر معطوف به استاندارد سازی نامناسب و ناوگان است اما باید گفت به این موضوع که در آستانه چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی ایران هستیم و شاید دستان پشت پرده و خرابکارانه پشت این حادثه باشند تاکنون توجه ای نشده است.

عضو سابق شورای شهرتهران با بیان اینکه احتمال دستکاری خودروی حامل دانشجویان علوم و تحقیقات وجود دارد، افزود: با توجه به دهه مبارک فجر، شاید از نگاه تخریبگران بروز این حادثه غم انگیر می توانست شروعی برای تشویش اذهان عمومی و آغازگر اغتشاش دیگر باشد چرا که جوانان دانشگاهی همیشه در راستای دفاع از ظلم و بی عدالتی پیشگام بوده و باید احتمال چنین دسیسه هایی را از دشمنان گرفت.

وی بیان داشت: مسئولین به ویژه آموزش عالی بهتر است هر چه سریعتر پاسخگوی خواسته به حق دانشجویان باشند و در خصوص رسیدگی به ابعاد این حادثه دستگاه های امنیتی نیز وارد کار شوند.

۴۲۴۲

کد خبر 1217726

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 4 =