انتخاب 5 اسم برای حزب اعضای جدا شده از اعتمادملی

ایرنا نوشت: عضو کمیته پیگیری تشکیلات جدید اعضای جدا شده از حزب اعتماد ملی با بیان اینکه اسم هایی که در برخی رسانه ها اعلام شده فقط گمانه زنی و سوء برداشت است، گفت: نمی دانم نام هایی چون «اعتماد نو» یا «اندیشه نو» را از کجا آورده اند.

«حمیدرضا کارگر» خاطرنشان کرد: در این باره سه شنبه شب جلسه ای با حضور اعضا خواهیم داشت.
وی افزود: دوستان در سراسر کشور حدود 30 اسم را برای تشکیلات جدید انتخاب کرده اند که از میان آنها 5 اسم بالاترین رای را آورده است که به ترتیب اولویت آن را برای تایید به وزارت کشور و کمیسیون ماده 10 احزاب معرفی می کنیم.
عضو کمیته پیگیری تشکیلات جدید اعضای جدا شده از حزب اعتماد ملی با بیان اینکه اساسنامه و مرامنامه در حال آماده شدن است و احتمالا در یکی از روزهای بهمن ماه از آن رونمایی می شود، افزود: به زودی اعضای تشکیلات جدید از سراسر کشور گردهم می آیند و در این مورد نظرات خود را بیان می کنند.
کارگر تاکید کرد: این حزب در فضای جدیدی با حضور جمعی از اعضای شورای مرکزی سابق حزب اعتماد ملی و 150 تن از اعضای استانی فعالیت خود را آغاز خواهد کرد و به عنوان حزب مترقی اصلاح طلب حلقه واسط میان مردم و حاکمیت با پیگیری مطالبات مردم، مناسبات قدرت را نقد خواهد کرد. قصد داریم به معنی واقعی به شکل حرفه ای کار تحزب را دنبال کنیم و در آموزش و کادرسازی پیشرو باشیم.
2929

کد خبر 1218017

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 13 =