قرارگرفتن محصول CRP۱۰۰B پتروشیمی شازند در فهرست منابع شرکت گاز

بر اساس معیارهای شرکت ملی گاز ایران در رابطه با تولید کنندگان مواد اولیه گرانول های مصرفی جهت تولید لوله و اتصالات پلی اتیلن گاز و به دنبال اعلام فهرست منابع، محصول CRP۱۰۰B شرکت پتروشیمی شازند در فهرست منابع این شرکت قرار گرفت.

به گزارش خبرآنلاین استان مرکزی، پس از تولید موفقیت آمیز محصول CRP۱۰۰N در شرکت پتروشیمی شازند و ارسال نمونه هایی از این محصول به تعدادی از شرکت های لوله سازی گاز جهت انجام تست های مرتبط و در ادامه با تولید محصول CRP۱۰۰B در دی ماه سال ۱۳۹۶ و ارسال مجدد این دو محصول، تست های لازم روی آنها انجام شد و محصول مورد تایید شرکت های لوله سازی گاز قرار گرفت.

در ادامه برای کسب تاییدیه ها و مجوزهای لازم از شرکت ملی گاز ایران و نیز وزارتخانه های نیرو و جهاد کشاورزی جلسات متعددی با کارشناسان کارگروه پلی اتیلن شرکت ملی گاز و نیز انجمن تولیدکنندگان لوله و شرکت های بازرسی طرف قرارداد وزارتخانه های نیرو و جهاد کشاورزی برگزار گردید و در خصوص روند تولید این محصول و کسب استانداردهای لازم مذاکرات مختلفی صورت پذیرفت که تعدادی از مسئولین و کارشناسان این وزارتخانه ها از مجتمع بازدید و از نزدیک با روند تولیدی این محصول آشنا شدند که خوشبختانه محصول CRP۱۰۰B تولیدی مجتمع پتروشیمی شازند به تایید کیفی شرکت ملی گاز رسید و در فهرست منابع این شرکت قرار گرفت.

همچنین این محصول گواهی پروانه ساخت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی جهت ساخت لوله های انتقال آب آشامیدنی را نیز کسب نمود.

محصول CRP۱۰۰B شرکت پتروشیمی شازند در ناحیه دو بهره برداری این مجتمع تولید می شود و جهت ساخت لوله های پلی اتیلن برای گاز رسانی کاربرد دارد که مراحل کنترل کیفی آن به تایید بازرسین شرکت ملی گاز ایران رسید و در نسخه جدید فهرست منابع تولید کنندگان مواد اولیه پلی اتیلن شرکت ملی گاز ایران قرار گرفت.

۴۶

برای دسترسی سریع به تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان اپلیکیشن خبرآنلاین را نصب کنید.
کد خبر 1218109

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 12 =