۴ نفر
۱۲ دی ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۰
سعید راد و حامد بهداد در سریال «دل»

تسنیم نوشت: پیش‌تولید سریال جدید منوچهر هادی برای نمایش خانگی آغاز شده است. سعید راد و حامد بهداد بازیگران این سریال هستند.

اولین خبری که از سریال جدید منوچهر هادی بیرون آمد را خودش در صفحه مجازی‌اش این طور منتشر کرد که بعد از «رحمان ۱۴۰۰» دوباره با گلزار همکاری می‌کنم. اما چندی بعد به دلایلی، محمدرضا گلزار اعلام کرد که نمی‌تواند در سریال نمایش خانگی منوچهر هادی بازی کند. 

به همین‌دلیل با شروع پیش‌تولید «دل» هادی نام‌های جدیدی به میان آمد که جایگزین نقش اصلی یا گلزار «دل» شوند. بالاخره به حامد بهداد رسیدند که بعد از «دندون طلا» این دومین کار نمایش‌خانگی او به شمار می‌رود. و نام دیگری که شاید اولین همکاری او و حامد بهداد به حساب بیاید؛ سعید راد است. او هم تا به حال همکاری در فضای شبکه نمایش خانگی نداشته و قرار است به زودی جلوی دوربین «دل» منوچهر هادی قرار بگیرد. 

پیش تولید سریال نمایش خانگی «دل» به کارگردانی منوچهر هادی از مدتی پیش آغاز شده است و به زودی با انتخاب کامل بازیگران و لوکیشن‌ها جلوی دوربین می‌رود. جواد فرحانی تهیه کنندگی این سریال را برعهده دارد و سعید خندق‌آبادی مجری طرح و جانشین تهیه کننده سریال «دل» است.

۲۴۱۲۴۱
کد خبر 1218654

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =