۴۱۰۰ انشعاب رایگان به مددجویان کمیته امداد لرستان واگذار شد

معاون حمایت و سلامت کمیته امداد استان لرستان گفت: طی ۹ ماهه سال جاری ۴۱۰۰ انشعاب رایگان آب، برق، گاز، فاضلاب، صدور پروانه ساختمانی و عوارض شهرداری به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد لرستان واگذارشده است.

به گزارش خبرآنلاین لرستان، فاطمه فولادی، بابیان اینکه بر اساس قانون بودجه کل کشور مددجویان تحت حمایت کمیته امداد از پرداخت هزینه‌های صدور پروانه ساختمانی، عوارض شهرداری، هزینه انشعابات آب، برق و گاز برای یک‌بار معاف می‌گردند گفت: فقط مددجویانی می‌توانند از این معافیت‌ها بهره‌مند شوند که مستمری‌بگیر کمیته امداد و دارای ملک شخصی باشند.

وی با اشاره به اینکه در ۹ ماهه سال جاری ۴۱۰۰ انشعاب رایگان به مددجویان تحت واگذارشده است افزود: از این تعداد ۹۵۰ فقر انشعاب آب، ۸۲۰ فقره انشعاب برق، انشعاب گاز ۱۷۴۰ فقره، انشعاب فاضلاب ۱۷۰ مورد و صدور پروانه ساختمانی و عوارض شهرداری ۴۲۰ مورد بوده است.

تاکید بر حمایت و توانمندسازی مددجویان

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد استان لرستان افزود: برای حمایت از خانوار تحت حمایت و توانمندسازی آنان تمام مددجویانی که دارای شرایط باشند با معرفی به سازمان‌های مربوطه می‌توانند از تمام این معافیت‌ها بهره‌مند می‌شوند.

فولادی افزود: معافیت از پرداخت هزینه انشعابات و بهره‌مندی از این امتیاز شامل تمام مددجویان شهری و روستایی می‌شود به‌طوری‌که از مجموع معافیت‌های انجام‌شده ۹۵۰ مورد در شهر و ۳۱۵۰ مورد در روستا بوده است.

وی همچنین خاطرنشان کرد: سال گذشته ۵۲۳۲ فقر انشعابات رایگان به مددجویان تحت حمایت ارائه‌شده است.

۴۶

کد خبر 1218904

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 3 =