فریادهای کرانچار بر سر بازیکنان خودی!

زلاتکو کرانچار هر چه به برگزاری رقابت های مرحله مقدماتی المپیک نزدیک تر می شویم، با وسواس بیشتری عملکرد شاگردانش را دنبال می کند.

به گزارش "ورزش سه"، تمرین تیم فوتبال امید ایران پیش از حضور در تورنمنت چهارجانبه قطر امروز هم مانند روزهای گذشته (دوشنبه) از ساعت 11:30 در آکادمی ملی فوتبال برگزار شد.

البته تفاوتی که تمرین امروز با روز گذشته داشت، بازگشت تیم امید به چمن مصنوعی با صلاحدید کرانچار بود و کرانچار هم پیش از تمرین با دستیاران خود جلسه ای کوتاه برگزار کرد.

پس از اتمام جلسه کرانچار با کادر فنی تیم، بازیکنان زیر نظر مربی بدنساز جدید کروات تیم امید که کرانچار با حضور او بسیار دلگرم شده است، به حرکات کششی و نرمشی پرداختند. سپس زیر نظر مربیان تیم امید به پاسکاری، کارهای ترکیبی روی آوردند و در پایان هم به فوتبال درون تیمی مشغول شدند.

تمرین امروز ملی پوشان از آیتم های تمرینی متعددی تشکیل شده بود که کرانچار مستقیما روی آنها نظارت داشت.

 یکی از مهم ترین نکات امروز تمرین امیدها هم فریاد کرانچار بر سربازیکنانش بود که روی یکی از آیتم های تمرینی که با برخورد مدافعین و مهاجمین و شوتزنی آنها به دروازه همراه می شد، این اتفاق رخ داد و کرانچار با عصبانیت و فریاد که کمتر از او دیده بودیم خطاب به بازیکنانش گفت: « به مسابقات نزدیک می شویم و من به تمام شماها نیاز  دارم. از برخورد کردن و خطا کردن روی هم خودداری کنید، چون دوست ندارم شما را مصدوم ببینم.»

گذشته از بحث های فنی، سایر اتفاقات جالب توجه تمرین امیدها را در ادامه می خوانید؛ اتفاقاتی که با حضور محمد انصاری مدافع پرسپولیس و پورموسوی کنار امیدها همراه بود.

•  همزمانی تمرین تیم امید و تیم جوانان باعث شد دقایقی سیروس پورموسوی سرمربی جدید جوانان و کرانچار با هم به صحبت بپردازند.

•  محمد انصاری مدافع تیم امید امروز و برای دقایقی میهمان تمرین تیم امید شد.

* حمیدرضا طاهرخانی، مهاجم تیم پرسپولیس پس از یک روز غیبت و سرماخوردگی امروز به تمرین پرداخت.

* اللهیار صیادمنش، بازیکن تیم فوتبال استقلال پس از دقایقی به دلیل سرماخوردگی اجازه تمرین پیدا نکرد و محل تمرین را ترک کرد.

* محمد خدابنده لو دیگر بازیکن مصدوم امروز امیدها بود که تا دقایق پایانی کنار زمین حضور داشت و سپس به هتل بازگشت تا همراه با صیادمنش به استراحت بپردازد.

*چهار دروازه‌بان حاضر در تمرین تیم امید زیر نظر مربی دروازه بانان به تمرینات اختصاصی پرداختند.

43 43

کد خبر 1220263

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 11 =