آدام و یک‌بار دیگر افتخار برای پوشیدن پیراهن پرسپولیس

آدام همتی با ارائه بازی‌های نسبتا خوب در نیم فصل اول توانست در لیست برانکو ایوانکویچ باقی بماند و با اینکه یکی از سه سهمیه لیست 23 تا 25 تیم را پر می‌کرد اما برانکو کاری به ایجاد تغییر در لیستش برای کنار گذاشتن این بازیکن نداشت.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛کمتر کسی فکرش را می کرد او حتی فرصت حضور در لیست 18 نفره را پیدا کند اما آدام یکی از مدعیان پوشیدن پیراهن تیم اصلی در برخی بازی های نیم فصل نخست بود. این بازیکن که همراه با سرخپوشان در اردوی قطر به سر می برد،گفت: «کنار هم تمرینات منظمی را انجام می دهیم. دوران بسیار سختی برای هر بازیکنی است که بخواهد یک دوره بدنسازی را پشت سر بگذارد ولی ما نگاه مثبتی به همه اتفاقات داریم و می دانیم این تمرینات در آینده، کیفیت تیمی مان را چندبرابر افزایش می دهد. به همین علت است که با انگیزه های بسیار زیادی تمرینات را ادامه می دهیم.»

همتی ادامه داد: «اردوی قطر برای پرسپولیس در زمان بدنسازی عالی پیش می رود. اینجا تیم های بزرگ و نامداری از اروپا در کنارمان هستند که نشان می دهد باشگاه برای این کمپ، انتخاب خوبی داشت. از سوی دیگر، امکانات فوق العاده ای در این کمپ داریم. زمین چمن باکیفیت و وسایل بدنسازی و سالن های بسیار خوب که می تواند به پرسپولیس در جهت آماده سازی طبق برنامه و خواسته کادرفنی، کمک کند. بعد از این اردو، با شرایط بدنی و روحی بسیار خوبی به ایران برمی گردیم و می خواهیم کارمان را ادامه دهیم. بازی های سختی در انتظارمان است ولی پرسپولیس یک تیم ساده نیست و بزرگ ترین تیم ایران به شمار می رود.»

آدام در نهایت گفت: «حضور در کنار پرسپولیس، مهم ترین افتخار زندگی من است. در این باشگاه می توانم چیزهای زیادی یاد بگیرم. کاپیتان های تیم، همیشه با بازیکنان جوان صحبت می کنند تا انرژی و انگیزه ها را افزایش بدهند. جو پرسپولیس فوق العاده است و هر بازیکنی در این تیم می تواند پیشرفت های زیادی داشته باشد. این قانون در مورد من هم صحت دارد و می خواهم در فوتبالم با پیراهن پرسپولیس جلوتر از این بروم. من در فینال لیگ قهرمانان آسیا بازی کرده ام و حالا وقت پیشرفت های جدیدی است.»

251 251

کد خبر 1221471

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 14 =