روایت علی سلطان از قهرمانی در جام‌ملت‌ها و یک توصیه به پرسپولیسی‌ها

علی پروین می‌گوید:«گادوین منشا بازیکن خوبی است و با توجه به ویژگی‌هایی که دارد می‌تواند سرخپوشان را در نیم‌فصل دوم رقابت‌های لیگ برتر کمک کند.»

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛علی پروین می گوید نباید تحت هیچ شرایطی، پرسپولیسی ها راضی به از دست دادن گادوین منشا می شدند. سرمربی پیشین پرسپولیس اعتقاد دارد از دست دادن این مهاجم در شرایط فعلی، کار درستی به نظر نمی رسد. چند دقیقه پای صحبت های «سلطان سرخ ها» نشستیم که می خوانید:

*علی آقا! در مورد تیم پیشکسوتان بگویید. از عملکردشان راضی هستید؟

همین که این بچه ها را دور هم جمع می کنیم، خوب است. می آیند، فوتبال بازی می کنند، شوخی می کنند و به خانه برمی گردند. چی از این بهتر. همه شان هم راضی هستند. از نشستن در خانه که بهتر است.

*بازی های خیرخواهانه و دوستانه تان را ادامه می دهید؟

صد در صد. انشالله هر کجا که بگویند بازی می کنیم. برای روحیه همه ما هم خوب است.

*از پروژه خرید باشگاه پرسپولیس چه خبر؟

هنوز منتظریم تا ببینیم چه تصمیمی می گیرند. مثل اینکه موضوع کمی به تاخیر افتاده و تا وقتی تکلیف روشن نشود، نمی توانیم کاری کنیم. یکبار دیگر هم می گویم که کاملا برای خرید باشگاه آماده ایم.

*شرایط پرسپولیس را چطور می بینید؟ گویا قرار است گادوین منشا را بفروشند؟

بله من هم شنیدم اما فکر می کنم و توصیه می کنم که فروش این بازیکن حیف است. برانکو صلاح تیمش را بهتر از ما می داند و نمی توانیم در کارش دخالت کنیم ولی تیمی که می خواهد قهرمان شود، باید بازیکنان زیادی هم داشته باشد. نیم فصل اول چون بازیکن کم داشتند، به مشکل برخوردند. امیدوارم که برانکو بهترین تصمیم را بگیرد.

*و فکر می کنید تیم ملی بتواند قهرمان شود؟

در فوتبال هیچ چیز بعید نیست. بازیکن و مربی خوب داریم، انتظارمان هم این است که بچه ها با دست پر و قهرمانی برگردند. می دانم کار سختی دارند اما آدم به امید زنده است. بچه ها باید بتوانند بهترین بازی شان را نشان بدهند و امیدوار باشند. مردم هم حمایت خوبی از تیم دارند و با همین مسائل، انشالله قهرمانی را به دست بیاوریم.

251 251

کد خبر 1221474

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 6 =