ادامه تغییرات در آموزش‌وپرورش/ ذوعلم و عسگری هم آمدند

تسنیم نوشت: در ادامه موج تغییرات وزارت آموزش و پرورش حجت‌الاسلام «علی ذوعلم» و حجت‌الاسلام «علی عسگری» به ریاست سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی و معاونت حقوقی و پارلمانی آموزش و پرورش منصوب شدند.

در ادامه تغییرات ستاد آموزش و پرورش دو انتصاب جدید در این وزارتخانه انجام شد.

آنگونه که امیرعلی نعمت اللهی قائم مقام وزیر آموزش و پرورش گفته است، حجت الاسلام علی ذوعلم به سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی و حجت الاسلام علی عسگری به معاونت حقوقی و پارلمانی آموزش و پرورش آمدند.

در حکمی که از سوی سید محمد بطحایی وزیر آموزش و پرورش صادر شده است، حجت الاسلام علی ذوعلم به سمت ریاست سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی منصوب شد.

حجت الاسلام ذوعلم مدتی نیز به عنوان مدیرکل دفتر برنامه ریزی و تالیف کتب درسی وزارت آموزش و پرورش فعالیت می‌کرد. او همچنین ریاست پژوهشکده فرهنگ و مطالعات اجتماعی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی و معاون موسسه پژوهشی حفظ و نشر آثار مقام معظم رهبری را در کارنامه کاری خود دارد.

در انتصاب دیگر از سوی وزیر آموزش و پرورش، حجتالاسلام علی عسگری به عنوان معاون حقوقی و پارلمانی منصوب شد او در کارنامه کاری خود سوابقی همچون مشاور معاون پارلمانی رییس جمهور، معاون پارلمانی دانشگاه آزاد اسلامی و مشاور ریاست مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام را دارد.

در ادامه موج تغییرات وزارت آموزش و پرورش که با ادغام مرکز روابط عمومی و حوزه وزارتی آغاز شد، زمزمههایی از حذف دفتر امور زنان این وزارتخانه هم به گوش میرسد.

مسئولان آموزش و پرورش هدف از تغییرات ساختاری در این وزارتخانه را چابکسازی میدانند. امیرعلی نعمتاللهی قائم مقام وزیر و سرپرست مرکز جدید امور هماهنگی، ارتباطات و حوزه وزارتی آموزش و پرورش در اینباره گفته است: در این انتصابات تلاش شده افرادی انتخاب شوند که مقید به اجرای سند تحول، منویات رهبر معظم انقلاب و همراه با دولت تدبیر و امید باشند.

۴۲۲۳۸
کد خبر 1221577

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 1 =