۰ نفر
۲۴ دی ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۴
بوی نامطبوع تهران به مجلس رسید

پانا نوشت: عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ارائه گزارش دستگاه‌های مربوطه درباره بوی نامطبوع پایتخت ضرورت دارد، از بررسی این موضوع در جلسه آینده این کمیسیون خبر داد.

احمد بیگدلی با اشاره به اخبار ضد و نقیض درباره علل انتشار بوی نامطبوع در تهران اظهار کرد: متأسفانه اخبار متفاوتی از علل انتشار بوی نامطبوع در تهران منتشر می‌شود که نیاز است در این زمینه شفاف‌سازی شود و در جلسه‌ای این موضوع بررسی شود و زوایای مختلف آن مورد بررسی قرار گیرد چون شفاف‌سازی در این زمینه صورت نگرفته است.

این نماینده مجلس تصریح کرد: انتشار بوی نامطبوع در بخش محدوی اتفاق افتاد، اما تعدادی از مسئولان و رسانه‌ها به گستردگی مباحث مطرح شده در مورد این موضوع و دغدغه‌های ناشی از آن دامن زدند که نیاز است منشأ و علل آن بررسی شود. علاوه بر این باید بررسی شود اگر بعد از این چنین اتفاقی تکرار شود، چه برنامه‌ای برای رفع آن وجود دارد.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی درباره برگزاری جلسه‌ای در این کمیسیون برای بررسی موضوع انتشار بوی نامطبوع در تهران طبق اظهارات رئیس کمیسیون اجتماعی گفت: هنوز این موضوع بررسی نشده است و هفته گذشته جلسات کمیسیون مربوط به موضوع بودجه بود و هفته جاری نیز کمیسیون اجتماعی جلسه ندارد و فقط کمیسیون تلفیق جلسه دارد. احتمال دارد این موضوع طی هفته آینده در جلسه کمیسیون با حضور مسئولان مربوطه مورد بررسی قرار بگیرد.

این در حالی است که سلمان خدادادی، رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس هفته گذشته در گفت‌وگو با خبرگزاری خانه ملت اعلام کرده بود که این کمیسیون برای روز دوشنبه (۱۷ دی ماه) از مسئولان سازمان مدیریت بحران کشور، سازمان حفاظت محیط زیست، استانداری تهران، مسئولان دستگاه‌های اجرایی مربوطه، شهرداری و شرکت آب و فاضلاب استان تهران برای حضور در نشست دعوت به عمل آورده تا در این رابطه پاسخگو باشند و در جهت رفع دغدغه عمومی ایجادشده شفاف‌سازی کنند.

۴۷۴۷

کد خبر 1222363

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 6 =