تصمیم جدید کمیسیون تلفیق برای نوسازی مدارس در سال ۹۸

تسنیم نوشت: عضو کمیسیون تلفیق بودجه ۹۸ مجلس شورای اسلامی جزئیاتی از مصوبه این کمیسیون برای نوسازی مدارس در سال آینده را تشریح کرد.

محمد حسن‌نژاد عضو کمیسیون تلفیق بودجه 98 مجلس شورای اسلامی در تشریح جلسه عصر امروز (24 دی) این کمیسیون، گفت: در جلسه امروز با تصویب اعضا کلیه پزشکان و پیراپزشکان، دامپزشکان و همچنین داروسازان موظف شدند که از صندوق مکانیزه فروش استفاده کنند که این باعث شفافیت مالیاتی و در نهایت ایجاد درآمد مالیاتی برای دولت می‌شود.

وی با اشاره به مصوبه دیگر کمیسیون تلفیق بودجه 98، اظهار داشت: طبق مصوبه کمیسیون به دولت اجازه داده شده که یک‌هزار میلیارد تومان اوراق برای نوسازی مدارس منتشر کند.

عضو کمیسیون تلفیق بودجه 98 با بیان اینکه "سال گذشته حدود 2 و نیم میلیون بشکه نفت از کشور صادر می‌شد، اما سال آینده به‌دلیل تحریم‌ها در حدود یک و نیم میلیون بشکه نفت صادر خواهیم کرد"، تصریح کرد: لذا نمی‌شود یک میلیون تولید مازاد در مخازن باقی بماند، بنابراین تصویب کردیم که مازاد تولید در فرابورس عرضه شود.

نماینده مردم مرند و جلفا در پایان خاطرنشان کرد: با عرضه نفت در فرابورس، طلبکاران بزرگ دولت از طریق خرید نفت و فروش به طلب خود می‌رسند و از طرف دیگر نفت در مخازن نمی‌ماند که باعث تخریب آن شود و از سوی دیگر زمانی که پیمانکار به پول خود می‌رسد، منجر به رشد و گردش اقتصادی می‌شود.

2929

کد خبر 1222524

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 2 =