۱ نفر
۲۵ دی ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۲
علیه رییس شورای شهر یزد توطئه شده؟

ایسنا نوشت: رییس شورای اسلامی شهر یزد به دنبال محکومیتش به تحمل ۳۷ ضربه شلاق و پرداخت یک میلیون ریال جریمه نقدی به دلیل توهین،‌ نشر اکاذیب و افترا در دادگاه بدوی گفته، شاکی‌اش فردی است که به اشکال مختلف در شهر یزد مشکلات متعدد ایجاد می‌کند.

غلامعلی سفید گفت: فرد شاکی هر هفته با تهیه روزنامه دیواری و توزیع شب نامه‌های غیرقانونی به شخصیت‌های مطرح نظام و انقلاب توهین می‌کند. او افزود: این شاکی در زمان حیات امام جمعه فقید یزد سعی داشت با تهیه طومارهای مختلف مقام معظم رهبری را مجبور کند تا حکم حجت الاسلام صدوقی(نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه یزد) را لغو کند.

رییس شورای اسلامی شهر در ادامه با اشاره به شکایت شاکی خصوصی از وی، گفت:‌ من همزمان علیه صدا و سیما که با انتشار گزارشی دروغ و سراسر کذب، آبروی من را تهدید کرده است شکایت کردم. در این گزارش صدا و سیما با فردی که به دروغ خود را طرف قرارداد و یکی از پیمانکاران من معرفی کرده بود مصاحبه و در این فیلم عکس من را به عنوان مدیرعامل موسسه خیری و فرهنگی جوادالائمه که حق و حقوق پیمانکار خود را پرداخت نکرده منتشر کرده است. او تصریح کرد:‌ در این مصاحبه تلفنی من به دروغ متهم شدم که با وی برای انجام طرح عمرانی در شهرستان سرپل ذهاب قرارداد بسته و بعد از اتمام کار دستمزد وی را پرداخت نکردم.

این مسئول با بیان این که من تاکنون شخص شاکی را ندیده و هیچ قراردادی با وی امضا نکرده‌ام، ادامه داد:‌ به دنبال پخش این مصاحبه کامل کذب، شکایتی علیه صدا و سیما و شاکی قلابی تهیه کردم که بعد از گذراندن فرآیند قضایی در کمال ناباوری حکم بر منع تعقیب شاکی قلابی صادر شده است. رییس شورای اسلامی شهر یزد با بیان این که احساس می‌کنم توطئه‌‎ای علیه بنده در جریان است، اظهار کرد: من با تمام وجودم به آیه شریفه «وَمَکَروا وَمَکَرَ اللَّهُ وَاللَّهُ خَیرُ الماکِرینَ» اعتقاد دارم و خود را به خدا سپرده‌ام. او گفت: " تصور من این است که از ابتدای زندگیم تاکنون از دین،‌ شرف،‌ آزادگی و جمهوری اسلامی دفاع کرده‌ام و هیچ وقت نخواستم مخالفین و معاندین را تقویت کنم."

۴۲۲۳۸

کد خبر 1222739

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 10 =