اجرای طرح بهینه‌سازی ۱۴ کیلومتر شبکه‌های توزیع برق در شهرستان سمنان

به منظور پایداری و ارتقای ضریب اطمینان خطوط برق رسانی ، طرح اصلاح و بهینه سازی ۱۴ هزار متر شبکه های فشار ضعیف و فشار متوسط شهرستان سمنان به اجرا در آمد

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان سمنان مدیر توزیع برق شهرستان سمنان گفت: احداث ۹ هزار و ۷۰۰ متر شبکه فشار ضعیف و فشار متوسط هوائی و زمینی ، از جمله برنامه های اجرائی شده این مدیریت در ۹ ماهه سال جاری می باشد.

علیرضا قیومی با بیان این که ۱۷ دستگاه پست هوائی با ظرفیت دو هزار و ۲۷۰ کیلوولت آمپر در سطح شهرستان نصب گردیده افزود: اجرای طرح بهسازی ۳۷ ایستگاه توزیع برق به قدرت یک هزار و ۷۵۰ کیلوولت آمپر در مدت زمان مذکور ، از دیگر اقدامات صورت گرفته به شمار می رود.

 وی همچنین با ابراز این که سه هزار و ۶۰۰ متر شبکه روشنائی معابر اصلاح و احداث شده تصریح کرد: عملیات نصب یک هزار و ۵۰  دستگاه سرچراغ جدید در سامانه روشنایی معابر.ازجمله فعالیت هائی است که در سطح شهرستان به اجرا در آمده است.

وی اظهارداشت: از آغاز سال جاری تاکنون ۷۰۲ پروژه عمرانی برق رسانی به بهره برداری رسیده که در همین راستا ۴۶ میلیارد ریال هزینه صرف شده است.

مهندس قیومی اضافه کرد: نصب پست  هوائی به منظور کاهش شعاع تغذیه مشترکان موجود و بهبود پروفیل ولتاژ در خیابان کهنه دژ، اجرای شبکه فشار متوسط زمینی در خیابان کهنه دژ و بلوار ۱۷ شهریور به منظور ارتباط بین ایستگاه های توزیع برق ، بهسازی تاسیسات توزیع برق در محدوده های هدف، بهینه سازی شبکه فشار ضعیف با استفاده از کابل خودنگهدار و اجرای تعمیرات تاسیسات توزیع برق به صورت خط گرم در شهرک صنعتی سمنان ، از فعالیت های پیش بینی شده این مدیریت در سه ماهه چهارم امسال محسوب می شوند.  

۴۶

کد خبر 1222756

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 16 =