استاندار البرز: در انتصاب ها تابع توصیه ها نیستم

استاندار البرز گفت: بعنوان نماینده عالی دولت در استان، خدمتگزار تمامی اقشار، احزاب، اقوام و گرایش ها هستم و در انتصاب ها نیز شایستگی افراد و اعتقاد کامل به سیاست های دولت و نظام مد نظر است.

به گزارش خبرآنلاین به نقل از روابط عمومی پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز، شهبازی در جلسه شورای معاونین، فرمانداران و مدیران کل استانداری که در حوزه استاندار برگزار شد، با اشاره به تاکید بر اینکه فرمانداران، نمایندگان عالی دولت در شهرستان ها هستند، افزود: به این جایگاه باور جدی داشته و باید فرمانداران نیز با هم افزایی مدیران کل استان نسبت به انجام وظایف و تکالیف خود اهتمام داشته باشند.

فرمانداران و مدیران در محل خدمت خود سکونت داشته باشند

وی ادامه داد: مدیران کل و فرمانداران باید در محل خدمت خود سکونت داشته باشند تا در هر شرایطی با حضور و اشراف کافی به موقع وارد عمل شوند.

با سعه صدر در جهت ابهام زدایی، پاسخگوی منتقدان هستیم

 شهبازی گفت: پس از گذشت ۴ دهه از عمر پیروزی انقلاب اسلامی آستانه صبر مسئولان بالا رفته و با سعه صدر پذیرای نقدهای منصفانه و پاسخگویی در جهت ابهام زدایی و تنویر افکار عمومی هستند.

بازبینی و توزیع تخصصی نیروهای استان موجب افزایش بازدهی ادارات و دستگاه ها می شود

وی بازبینی و توزیع تخصصی نیروهای استان در حوزه های مربوطه را موجب افزایش بازدهی ادارات و دستگاه ها دانست و افزود: فرمانداران و مدیران در شهرستان ها موظف به همگامی با سیاست های دولت در جهت تحقق اهداف و برنامه های نظام هستند.

استاندار البرز اضافه کرد: برای ساماندهی نیروی انسانی استانداری در وهله اول در تلاش هستیم که از ظرفیت های استان بهره برداری کنیم و در مراحل بعدی از نیروهای وزارت کشور بهره خواهیم برد.

مدیران بعنوان نمایندگان دولت، خدمتگزار تمامی اقشار و گرایش ها در استان هستند

وی با بیان اینکه در انتصاب ها تابع توصیه ها نیستم، گفت: بعنوان نماینده عالی دولت در استان، خدمتگزار تمامی اقشار، احزاب، اقوام و گرایش ها هستم و در انتصاب ها نیز شایستگی افراد و اعتقاد کامل به سیاست های دولت و نظام مد نظر است.

جذب سرمایه گذار، نشاط اجتماعی و آرامش مردم از جمله ملاک های ارزیابی فرمانداران است

 شهبازی با تاکید بر اینکه مسئولان باید مردمی باشند و در دل جامعه با مردم دیدار و گفتگو داشته باشند، افزود: از جمله ملاک ارزیابی فرمانداران، جذب سرمایه گذار، توجه به ظرفیت های سرمایه اجتماعی، اعتماد عمومی، ایجاد نشاط اجتماعی، و آرامش مردم در شهرستان ها است.

در ادامه این نشست معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری البرز عنوان کرد: استنباط من از برنامه ها و اهداف دکتر شهبازی این است که از تشریفات بکاهیم و به اصل کار بپردازیم.

خسرو ارتقایی از فرمانداران خواست با مدیران شهرستانی در خصوص افتتاح پروژه های دهه فجر امسال هماهنگی لازم بعمل آید.

در این نشست فرمانداران، معاونین استاندار و مدیران کل استانداری با تشریح اهداف و برنامه های خود به بیان چالش ها و مشکلات حوزه خود جهت اتخاذ تدابیر لازم، پرداختند.

۴۶

کد خبر 1223080

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 5 =