تاکید یک مقام نظامی بر حضور جدی دلسوزان در فضای مجازی

ایسنا نوشت: معاون اجرایی ارتش گفت: باید همه دلسوزان نظام، مخصوصا جوانان بسیجی وفادار و با ایمان در فضای مجازی حضور جدی داشته باشند و به مقابله با حرکات دشمن بپردازند.

امیر سرتیپ محمد محمودی معاون اجرایی ارتش در دومین گردهمایی بسیجیان کوی‌های سازمانی ارتش با گرامیداشت یاد و خاطره شهادت جمعی از خدمت‌گزاران نیروی هوایی ارتش در حادثه هواپیمایی ۷۰۷ تاکید کرد: این شهدا رزمندگان خط مقدم جنگ اقتصادی با دشمن بودند.

وی با اشاره به سالروز خروج شاه از کشور گفت: ۲۶ دی ماه روز خاطره انگیزی برای ملت عزیز  در آستانه چهلمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران است و این روز مقدمه ای برای برچیده شدن نظام ۲۵۰۰ ساله شاهنشاهی در ایران بود.

 معاون اجرایی ارتش در بخش دیگری از سخنان خود به برخی مشکلات فضای مجازی اشاره و اظهار کرد: یکی از موضوعات مهمی که در فضای مجازی با آن روبرو هستیم  شایعه پراکنی است؛ در شایعات حقوق اجتماعی عده‌ای پایمال می‌شود و به حیثیت افراد بی گناه خدشه وارد می شود.

 امیر محمودی افزود: شایعه سازی و پخش خبر کذب، کار آدم های فاسد و منافق است که باید توجه جدی به این امر داشته باشیم.

وی با اشاره به سخنان فرمانده کل قوا مبنی بر تلاش دشمنان در فضای مجازی برای دروغ پردازی و شایعه سازی خاطرنشان کرد: در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی دشمن هجمه‌های سنگینی علیه نظام اسلامی در حوزه رسانه‌ای انجام می‌دهد که باید با هوشیاری با این اخبار برخورد کرد.

معاون اجرایی ارتش با تأکید بر لزوم حضور آگاهانه در فضای مجازی تصریح کرد: هجمه و حمله‌های دشمن در فضای مجازی نباید بی پاسخ بماند و لازم است همه دلسوزان نظام مخصوصا جوانان بسیجی وفادار و با ایمان در فضای مجازی حضور جدی داشته باشند و به مقابله با حرکات دشمنان بپردازند.

214219

کد خبر 1223345

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 4 =