تجلیل شهردار تهران از قدیمی‌ترین تطهیرکننده بهشت زهرا

شهردار تهران با حضور در جمع ۲۰۰۰نفری پرسنل و خانواده های سازمان بهشت زهرا(س) از صفر آزادی نژاد قدیمی ترین تطهیرکننده تهران تجلیل کرد.

به گزارش خبرآنلاین، پیروز حناچی شهردار تهران به همراه خانواده با حضور در گردهمایی بزرگ خانوادگی ۲۰۰۰ نفری پرسنل سازمان بهشت زهرا(س) در برج میلاد تهران از صفر آزادی نژاد قدیمی¬ترین تطهیر کننده تهران تقدیر کرد.

شهردار تهران طی سخنانی ضمن ابراز خوشنودی از حضور در جمع پرسنل سازمان بهشت زهرا(س) و خانواده های آنان گفت: طبق آمار و ارقام و براساس نظرسنجی های موجود میزان رضایت شهروندان از خدمات بهشت زهرا(س) سطح بالایی دارد و  این نشان می دهد که سازمان بهشت زهرا(س) کارش را خوب انجام می دهد.

حناچی تصریح کرد: خدمات معنوی و خداپسندانه ای که شما پرسنل زحمتکش در شرایط سخت به شهروندان و مراجعین داغدار ارائه می‌کنید که باعث تسلی روح و روان افراد داغدیده می‌شوید، بسیار ارزشمند و قابل تقدیر است.

صفر آزادی نژاد به عنوان قدیمی ترین تطهیر کننده شهر تهران و سازمان بهشت زهرا(س) است که پیکر مطهر بسیاری از شهدای گرانقدر از جمله شهید بهشتی، شهید صیاد شیرازی، شهید کلاهدوز، شهید رجایی، شهید پلارک، شهید چمران و بسیاری از شهدای هشت سال دفاع مقدس و تعداد بسیار از اموات مسلمین را در طی ۳۵ سال خدمت را تطهیر کرده است.

گفتنی است در این مراسم ۲۰۰۰ نفر از پرسنل سازمان بهشت زهرا(س) و شهرداری حرم مطهر حضرت امام خمینی(ره) به همراه خانواده های خود و همچنین مجتبی یزدانی معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری تهران و رئیس هیئت مدیره سازمان بهشت زهرا(س)، سعید خال مدیر عامل سازمان بهشت زهرا(س) و شهردار حرم مطهر حضرت امام خمینی(ره)، ابوالفضل رفیع مدیر کل فرهنگی شهرداری تهران و عضو هیئت مدیره سازمان بهشت زهرا(س)، ابوالفضل کبریایی عضو هیئت مدیره سازمان بهشت زهرا(س) و جمعی از مدیران شهری در این مراسم حضور داشتند.

۴۷۴۷

کد خبر 1223901

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 4 =