عکس | علی پروین کنار اکبر عبدی پشت صحنه یک سریال

علی پروین در پشت صحنه مجموعه «شش قهرمان و نصفی» به عنوان تازه‌ترین سریال گروه نوجوان سیما فیلم حاضر شد و اظهار کرد: این مجموعه شعار حمایت از تولید داخل را به عمل تبدیل کرده است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، همزمان با تصویربرداری بخش‌هایی از مجموعه تلویزیونی «شش قهرمان و نصفی» به کارگردانی حسین قناعت و تهیه‌کنندگی پرویز امیری در تهران، علی پروین در محل لوکیشن این سریال در بیمارستان هاجر حضور یافت و از پشت صحنه آن بازدید کرد.

پروین در حاشیه بازدید از پشت صحنه این مجموعه تلویزیونی درباره اهمیت پرداختن به مساله تولید ملی و حمایت از کالای ایرانی در سینما و تلویزیون بیان کرد: من عاشق سریال‌های ایرانی هستم، اما تا الان به یاد ندارم که چنین سریالی با این موضوع ساخته شده باشد.

این فوتبالیست پیشکسوت تصریح کرد: به نظر من ساخت این سریال و مجموعه‌های مشابه برای نوجوانان یک کار فرهنگی ـ اجتماعی و به سود جامعه است. امیدوارم تولید این قبیل سریال‌های تلویزیونی ادامه‌دار باشد.

او تاکید کرد: متاسفانه همه درباره حمایت از کالای ایرانی شعار می‌دهند، اما عمل نمی‌شود و از فعالان این حوزه هم حمایتی صورت نمی‌گیرد، به همین دلیل مساعی تیم تولید «شش قهرمان و نصفی» ارزشمند بوده زیرا شعارها را به عمل تبدیل کرده است.

پروین در پایان اضافه کرد: به وجود این هنرمندان که در حال تلاش برای ساخت این سریال هستند افتخار می‌کنیم و باید به آنها خدا قوت گفت.

در این بازدید سکانسی از مجموعه «شش قهرمان و نصفی» در حال تصویربرداری بود و بازیگران اصلی این سریال از جمله اکبری عبدی، بیژن بنفشه‌خواه و بازیگران کودک و نوجوان آن در حال ایفای نقش بودند.

تصویربرداری سریال «شش قهرمان و نصفی» در تهران به اتمام رسیده و پس از این، تصویربرداری این سریال در شمال کشور ادامه خواهد یافت. موضوع ترغیب خانواده های ایرانی به خرید کالای تولید داخل و حمایت از کارگران ایرانی همچنین تشویق به ورزش در این مجموعه مورد توجه قرار گرفته است.

۲۴۱۲۴۳

کد خبر 1224456

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 8 =