۰ نفر
۱ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۶
معاون اول رئیس جمهور وارد جیرفت شد

جهانگیری معاون اول رئیس جمهور لحظاتی قبل به منظور افتتاح طرح‌های اقتصاد مقاومتی وارد شهرستان جیرفت شد ومورد استقبال مدیران استان کرمان قرار گرفت.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان کرمان، دکتر جهانگیری معاون اول رئیس جمهور دقایقی پیش به منظور افتتاح پروژه‌های تولیدی، افتتاح و کلنگ زنی پروژه های عمرانی و شرکت در مجمع ملی جوانان کشور در کرمان، وار شهرستان جیرفت شد و مورد استقبال رسمی استاندار کرمان و مسئولین استانی و محلی قرار گرفت.

دکتر محمد جواد فدایی استاندار کرمان با اشاره به اهداف سفر معاون اول رئیس جمهور به استان کرمان افزود: برگزاری جلسات با مسئولین ملی و کشوری و دعوت از آن ها برای حضور در استان یکی از اقدامات استانداری برای توسعه و حل مشکلات مختلف استان است.

وی با اشاره به سفر معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان برنامه و بودجه در جنوب استان تصریح کرد: در مجموع این سفر مبلغ ۶۸۶ میلیارد تومان اعتبار برای ۱۶ پروژه و مبلغ ۳۰ میلیارد تومان برای کمیته امداد و همچنین اعتبارات خوبی برای بخش کشاورزی اختصاص داده شد.

فدایی با اشاره به سفر دو روزه معاون اول رئیس جمهور به استان کرمان گفت: این سفر با هدف بررسی و حل مسائل و مشکلات استان در سه بخش تولید، خدمات و شرکت در مجمع ملی جوانان انجام می شود.

استاندار کرمان با اشاره به افتتاح دو پروژه بزرگ فولاد استان در بخش تولید توسط دکتر جهانگیری گفت: افتتاح فولاد بردسیر با سرمایه گذاری سه هزار میلیارد تومانی و اشتغال ۶۰۰ نفری و گندله سازی بوتیا با سرمایه گذاری ۲ هزار میلیارد تومان و اشتغال ۳۰۰ نفر در شرایط کنونی کشور قدم بسیار خوبی در ایجاد اشتغال خواهد بود.

فدایی با اشاره به برنامه های سفر معاون اول رئیس جمهور به شهرستان جیرفت افزود: در بخش خدمات شاهد افتتاح پروژه گاز در جیرفت با سرمایه گذاری بالغ بر ۵۰۰ میلیارد تومان خواهیم بود و با افتتاح آن بخش زیادی از مردم منطقه از نعمت گاز برخوردار می شوند.

وی با اشاره به اهمیت افتتاح پروژه گازرسانی به منطقه جنوب و شرق استان افزود: پروژه گازرسانی به شهرستان های جیرفت و دو شهرستان نرماشیر و فهرج در شرق استان زمینه بهره مندی جمع زیادی از مردم استان از نعمت گاز را فراهم خواهد کرد.

عالی ترین مقام اجرایی دولت در استان کرمان با اشاره به افتتاح و کلنگ زنی پروژه های مختلف در بخش عمران اظهار کرد: افتتاح ایستگاه و پست برق با سرمایه گذاری ۲۰۰ میلیارد تومانی از جمله پروژه های مهم بخش عمرانی در استان هستند.

فدایی با بیان برنامه های بخش سوم سفر معاون اول رئیس جمهور به استان کرمان اظهار کرد: شرکت در نخستین مجمع ملی جوانان کشور و برگزاری انتخابات این مجامع به عنوان بزرگترین رویداد بعد از انقلاب در حوزه جوانان، بخش پایانی سفر دکتر جهانگیری به استان کرمان خواهد بود و امیدواریم با برگزاری این مجمع، گام بزرگی برای ساماندهی مسائل جوانان برداشته شود.

۴۶

کد خبر 1224524

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 6 =