اظهار خوشحالی مقام آمریکایی از روزی که برکنار شد

رئیس سابق کارکنان کاخ‌سفید پیش از برکناری اعتراف کرده بود روزی که اخراج شود، بهترین روز زندگی‌اش از زمان قبول این سِمت خواهد بود.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از نشریه هیل، «جان کلی» رئیس سابق ستاد کارکنان کاخ سفید یکبار در دوران خدمتش گفته بود که اگر اخراج شود، آن روز بهترین روز زندگی‌اش خواهد بود.

جان کلی در گفتگو با «کلیف سیمز» مشاور سابق کمپین انتخاباتی دونالد ترامپ اعلام کرده بود: این بدترین شغلی است که تاکنون داشته‌ام. مردم ظاهرا فکر می‌کنند که وقتی راجع به اخراج من خبر می‌نویسند، برای من مهم است. اگر این اتفاق بیفتد، آن روز بهترین روز زندگی من از زمان ورود به کاخ سفید خواهد بود.

جان کلی همچنین به کلیف سیمز گفته بود که جایگاه خود را به گونه‌ای می‌بیند که نخست باید به کشورش خدمت کند و دوم به رئیس جمهور آن کشور.

این اعتراف جان کلی در کتاب جدید کلیف سیمز به نام «تیم افعی ها: ۵۰۰ روز فوق‌العاده من در کاخ سفید ترامپ» منتشر شده است. کلیف سیمز در ژانویه سال گذشته میلادی به کارکنان کاخ سفید پیوست و در ماه مه (۴ ماه بعد) کاخ سفید را ترک کرد.

کلیف سیمز در بخش دیگری از کتاب خود به این مسئله اشاره کرد که رئیس جمهور آمریکا از او خواسته بود فهرستی از دشمنان او در داخل کاخ سفید را تهیه کند. ترامپ به او گفته بود: اسامی آن‌ها را به من بده. می‌خواهم این دشمنان از اینجا بیرون بروند. ما از همه افراد خیانتکار خلاص می‌شویم.

جان کلی در ژوئیه سال ۲۰۱۷ از سوی دونالد ترامپ به عنوان رئیس جدید کارکنان کاخ سفید انتخاب شد. این درحالی است که او در ژانویه سال جاری میلادی از سمت خود کناره گیری کرد. در حال حاضر «میک مولوینی» اداره‌کننده مدیریت و بودجه به صورت موقت به عنوان رئیس جدید کارکان کاخ سفید انتخاب شده است.

جان کلی از مدت‌ها قبل با رئیس جمهور آمریکا اختلافات جدی داشت. پیش از این هم گزارش‌های زیادی درباره درگیری لفظی این دو نفر منتشر شده بود.

5252

کد خبر 1224713

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 9 =