درخواست بعیدی نژاد از وزرای انگلیسی: به این خانم ایرانی کمک کنید!

میزان نوشت: حمید بعیدی نژاد سفیر ایران در لندن، با انتشار پیامی خواستار کمک به یک خبرنگار ایرانی شد.

حمید بعیدی نژاد در صفحه مجازی خود با اشاره به وضعیت نامساعد یک خبرنگار نوشت: ‏خانم سهیلا اسماعیلی که شغل خبرنگاری دارند بعد از آنکه درخواست ویزای سوم انگلیس ایشان رد شد با سفارت تماس گرفتند و درخواست کمک کردند. ایشان به جراحی فوری پا و تعویض پروتز نیاز دارند و چون پروتز پای ایشان در انگلیس جایگذاری شده باید در همین انگلیس هم عمل شود، که این خود یک محدودیت جدی برای ایشان ایجاد کرده است. یکسال است ایشان توانایی کار و راه رفتن ندارند و با درد شدید منتظر ویزا میباشند. ارز از داخل هم برای جراحی تخصیص داده شده و بیمارستانی در انگلیس تاریخ جراحی را هم تعیین کرده است.

از آنموقع ما در هماهنگی با وزارت خارجه انگلیس از ایشان خواهش کردیم که درخواست جدیدی بدهند و ما هم نامه ی حمایتی صادر کردیم و امیدوار بودیم که با توجه به شرایط اضطراری ایشان مشکل حتما حل خواهد شد. ‏

ولی متاسفانه پریروز بعد از حدود دو ماه پیگیری مطلع شدیم که درخواست چهارم ایشان برای ویزای انگلیس هم رد شده است. خیلی خبر تلخ و سنگینی برای ما بود و تمام این دو روز را با وزارت خارجه انگلیس در تماس بودیم که شاید بتوانیم مشکل را حل کنیم که متاسفانه نشد.

لذا این درخواست آخرین راه باقیمانده است. با توجه به وضعیت اضطراری ایشان، از آقای وزیر خارجه ⁦و آقای وزیر ⁩ کشور انگلیس انتظار میرود مداخله نموده و بدلایل انسانی دستور صدور ویزا را صادر نمایند.

درخواست کمک سفیر ایران در لندن از ظریف

60231

کد خبر 1225014

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 6 =