مسلمان:خیریتی بود که به سپاهان بیایم!

سایت باشگاه سپاهان نوشت:محسن مسلمان که روز گذشته باعقد قراردادی به جمع طلایی پوشان سپاهان پیوست در گفتگویی از علاقه قلبیش به سپاهان سخن گفت.

محسن مسلمان در پاسخ به سوالات خبرنگار گفت:

*دلیل جدایی شمااز باشگاه ذوب آهن وفسخ قرارداد چه بود؟

هرچند پیش از این با علیرضا منصوریان کارکرده بودم وجزء افتخاراتم محسوب می‌شود ولی شرایط در طول این نیم فصل به گونه ای برایم رقم خورد که بهتر دیدم از ذوب آهن جدا شوم که این اتفاق با توافق دوطرف و با رضایت کامل انجام شد و بدون هیچ مشکلی از باشگاه ذوب اهن جدا شدم.

*شما قبل ازشروع فصل از باشگاه سپاهان پیشنهاد داشتید ولی چرا آن زمان سپاهان را انتخاب نکردید؟

قبل از شروع فصل من به غیر از سپاهان از چند باشگاه دیگر هم پیشنهاد داشتم که با بررسی‌هایی که انجام دادم به این جمع بندی رسیدم که در ذوب آهن توپ بزنم و قسمت نبود که اول فصل به سپاهان بیایم ولی حالا یک خیریتی بوده که نیم فصل بیام به سپاهان و از این بابت خیلی خوشحالم و خدا را شکر می‌کنم که توانستم نیم فصل به سپاهان بیایم.

*نظرتون در مورد کار کردن با امیر قلعه نویی چیست؟

به نظر من امیر قلعه نویی یکی از مربیان کاربلد با دانش فنی بالا و از چهره های برجسته وباتجربه در میان مربیان است که برای هر بازیکنی جای افتخار دارد که با ایشان کار کند ولی تا حالا برای من قسمت نشده بود که با امیرخان کار کنم و حالا خیلی خوشحالم که از شاگردان ایشان هستم و امیدوارم بتوانم در طول فصل با ارائه ی بازی‌های مثمر ثمر جواب اعتماد وی را بدهم. 

*نظرتون در موردباشگاه سپاهان چیست ؟

سپاهان از باشگاه های قدیمی و ریشه دار ایران است که دارای هواداران متعصب و پرشوری است و طی دوران حیاتش همیشه جزو بهترین‌ها بوده و بخصوص در دو دهه اخیر افتخارات زیادی کسب کرده و  فکر می‌کنم در این فصل هم جزو 4 تیم مدعی قهرمانی می‌باشد که با این کادرفنیِ بادانش و بازیکن‌های خوب و با کیفیتی که دارد می‌تواند در پایان فصل قهرمانی لیگ را بدست آورد و من هم به عنوان عضو کوچکی از این تیم تمام تلاشم را می‌کنم که مفید باشم.

* برای هواداران سپاهان چه پیامی دارید؟

ابتدا جا دارد از پیام‌های تبریک و ابراز محبت هواداران سپاهان صمیمانه تشکر کنم و امیدوارم در هر شرایطی از تیم حمایت کنند و تا پایان فصل با حضور پرشورشان در نقش جهان به ما دلگرمی بدهند وحامی تیم باشند و امیدوارم با قهرمانی آنها را خوشحال کنیم

254 251

کد خبر 1225318

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 15 =