اعلام آخرین مهلت ثبت فیلم در کتابخانه ویدیویی جشنواره جهانی فیلم فجر

دبیرخانه سی و هفتمین جشنواره جهانی فیلم فجر آخرین مهلت ثبت فیلم در کتابخانه ویدیویی را ۱۰ اسفند ماه ۱۳۹۷ اعلام کرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، جشنواره جهانی فیلم فجر در سال های گذشته بخشی با نام کتابخانه ویدیویی را راه اندازی کرد که از این طریق اطلاعات فیلم ها در اختیار مهمانان خاص از جمله پخش‌کنندگان بین‌المللی، خریداران، مدیران جشنواره‌ها و مهمانان بازار فیلم قرار می گیرد.

موفقیت این بخش در دوره های قبل سبب شد کتابخانه ویدیویی برای دوره سی و هفتم تکمیل و گسترش یابد و در این دوره مجموعه تولیدات سینمای کوتاه، تجربی، انیمیشن، مستند و بلند بین سال‌های ۱۳۹۱ تا ۱۳۹۷ در اختیار علاقه‌مندان قرار خواهد گرفت.

بر این اساس، علاقه‌مندان برای ثبت فیلم باید به بخش کتابخانه ویدیویی در وب‌سایت جشنواره مراجعه کنند و آخرین مهلت ثبت‌نام ۱۰ اسفند ۹۷ است.

فیلم‌های کتابخانه ویدیویی در محل برگزاری جشنواره از طریق سرور داخلی در محیطی با امنیت بالا و رعایت حقوق مولفان در اختیار بازدیدکنندگان قرار خواهد گرفت.

جشنواره جهانی فیلم فجر پس از دیده شدن اثر هر فیلمساز توسط هر شخص، امکان ایجاد تماس با کارگردان را برای بیننده فیلم مهیا خواهد کرد و در عین حال در همان روز اطلاعات تماشاگر فیلم را به کارگردان ارایه خواهد کرد تا در صورت تمایل وی امکان تماس و تبادل نظر را داشته باشد.

از دیگر خدمات این بخش ارایه امکاناتی نظیر مکان مناسب جلسه و مترجم از طرف جشنواره است.

سی و هفتمین دوره جشنواره جهانی فیلم فجر از تاریخ ۲۹ فروردین تا ششم اردیبهشت ۱۳۹۸ به دبیری رضا میرکریمی در تهران برگزار می‌شود.

۲۴۱۲۴۳

کد خبر 1225711

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 12 =