سردار نقدی: آمریکا ۵۰ میلیون گرسنه دارد/ ملت ما در این ۴۰ سال توانسته آمریکا را به زیر بکشد

تسنیم نوشت: معاون فرهنگی سپاه گفت: ثروتمندترین کشور دنیا که آمریکاست، ۵۰ میلیون گرسنه دارد و بسیاری در شهرک‌های چادرنشین زندگی می‌کنند.

سردار محمدرضا نقدی، معاون فرهنگی سپاه، در سیزدهمین جشنواره "انتخاب کتاب سال سپاه" که صبح امروز در دانشگاه افسری امام‌حسین (ع) برگزار شد، طی سخنانی اظهار داشت: خداوند اراده را برای اداره جامعه به انسانها داده است ولی در جوامع امروزی چنین چیزی نمی‌بینیم. وقتی یک ملت می‌ترسد و قدرت را به یک زورگو واگذار می‌کند؛ این در طول تاریخ اتفاق افتاده است.

وی افزود: انقلاب اسلامی آمد و این حقیقت را برای ملت‌های دنیا آشکار کرد؛ امام فرمود این قرن، قرن غلبه اراده ملت‌هاست.

معاون فرهنگی سپاه تصریح کرد: آمریکایی‌ها در دفاع مقدس شکست خوردند و امروز هم به صورت غریزی دریافتند که با حمله نظامی کاری نمی‌توان پیش برد. ضعیف‌ترین ملت‌ها هم دیگر از تهدید آمریکایی‌ها نمی‌ترسند. مقاومت غزه و مقاومت یمن در برابر موشک‌باران نمونه این است.

سردار نقدی خاطر نشان کرد: امروز ابزار دشمن فرهنگی است‌، ابزاری که مقدس است و باید برای رشد ملتها بکار گرفته شود، توسط دشمنان بشریت برای گسترش جهل استفاده می‌شود. لیبرالیسم و سایر «ایسم»‌هایی که ساختند تا بشر را گمراه کنند.

وی ادامه‌ داد: ثروتمندترین کشور دنیا که آمریکاست، ۵۰ میلیون گرسنه دارد و بسیاری در شهرک‌های چادرنشین زندگی می‌کنند.


سردار نقدی ادامه‌ داد: به حمدالله ملت ما در این ۴۰ توانسته آمریکا را به زیر بکشد. آمریکا در شاخص‌های قدرت سقوط کرده است. کشور ما در تمام شاخص‌ها در این ۴۰ سال صعود کرده و پیشرفت داشته است. در این مدت یک لحظه بدون مزاحمت را نگذرانده و تحت تحریم بودیم. ملت ایستاده و بر مواضع خود پافشاری می‌کند.

۲۹۲۹
کد خبر 1226529

برچسب‌ها