مدیرعامل فولاد مبارکه گفت: از طبقه دوم ورزشگاه نقش جهان تا پایان بهمن ماه بهره برداری می شود.

به گزارش خبرآنلاین استان اصفهان، حمیدرضا عظیمیان با تأکید بر اهمیت تکمیل طبقه دوم ورزشگاه نقش جهان در راستای عمل به مسئولیت های اجتماعی شرکت فولاد مبارکه اظهار داشت: طی جلساتی کاربردی که با مسئولان ورزش کشور و استان داشته ایم، با حمایت شرکت فولاد مبارکه و با انجام عملیات محکم سازی حصار پیرامون و ایمن سازی پله ها، طبقۀ دوم ورزشگاه  هزار نفری نقش جهان، طبق قول مساعدی که شرکت توسعه و نگهداری اماکن ۷۵ ورزشی به فولاد مبارکه داده است، تا پایان بهمن ماه آمادۀ بهره برداری می شود.

وی ادامه داد: خوشبختانه چادرهای طبقه دوم نیز روز چهارشنبه سوم بهمن وارد ورزشگاه شده اند و بدون فوت وقت عملیات نصب آن ها با همکاری پیمانکار مربوط آغاز شده است.

مدیرعامل فولاد مبارکه بیان داشت: طبق پیش بینی پیمانکار، تا پایان خردادماه سال آتی، نصب تمامی آن ها به پایان خواهد رسید. وی ضمن اشاره به تأثیر ورزش در افزایش شادابی و نشاط جامعه گفت: خوشبختانه امروز جایگاه تیم های محبوب فولاد مبارکۀ سپاهان به گونه ای است که هر روز هواداران بیشتری برای تماشای مسابقات به ورزشگاه می آیند؛ ازاین رو نیاز است هرچه سریع تر این پروژه به اتمام برسد.

 عظیمیان در ادامه ضمن قدردانی از همۀ مسئولان و واحدهایی که تاکنون روند آماده سازی و تأمین امنیت و آسایش هواداران در ورزشگاه را بر عهده داشته اند، گفت: بدون شک ورزش یکی از مقوله هایی است که می تواند برای فرزندان ما و به طورکلی برای همۀ آحاد جامعه سلامتی، امید و شادابی به ارمغان آورد؛ ازاین رو شرکت فولاد مبارکه تمامی تلاش خود را برای توسعۀ این فضا به کار خواهد گرفت.

۴۶

کد خبر 1226715

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 3 =