۰ نفر
۹ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۷
سارق مامورنما را شناسایی کنید

پلیس آگاهی استان با انتشار تصویر سارق تحت پوشش مامور، از شهروندان درخواست کرد، چنانچه با این شیوه و یا از سوی این فرد مورد سرقت قرار گرفته اند برای شناسایی متهم و طرح شکایت به پایگاه یکم پلیس آگاهی البرز مراجعه کنند.

به گزارش خبرآنلاین به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "محمد نادربیگی" رئیس پلیس آگاهی استان البرز با اعلام این خبر گفت: در پی دریاقت یک فقره پرونده شکایت، مبنی بر سرقت در پوشش مامور، از کلانتری ۴۰ جهان نما به پایگاه یکم پلیس آگاهی این استان بررسی موضوع در دستور کار این پلیس قرار گرفت .

این مقام انتظامی گفت: بنا به اظهارات شاکی که راننده یک اتوبوس است محرز شد که وی ، فردی را از میدان آزادی در تهران به عنوان مسافر به مقصد قم سوار کرده که وی در بین راه خود را مامور معرفی کرده و با ارائه کارت شناسایی و جلب اطمینان راننده، عنوان می کند که باید در مسیرش به شهرکرج رفته و متهمی را از زندان تحویل بگیرد.

سرهنگ نادربیگی افزود: متهم در هنگام پیاده شدن از خودرو، با شیوه و شگرد خاص و تهدید راننده، گوشی تلفن همراه و مبلغ ۸ میلیون ریال را از وی به سرقت برده و با استفاده از اطلاعات شخصی داخل گوشی مال باخته، برای وی و خانواده اش ایجاد مزاحمت می کند.

این مقام انتظامی افزود: بلافاصله تیم هایی از کارآگاهان زبده این پلیس وارد عمل شده و با ردزنی های اطلاعاتی، مخفیگاه متهم را در یکی از روستاهای مرزی شمال غرب کشور شناسایی کردند.

سرهنگ نادربیگی گفت: ماموران با دریافت نیابت قضائی به محل مذکور اعزام شدند اما با حضور در آن جا مطلع شدند که نامبرده با نام جعلی در زندان یکی از استان های شمالی کشور به اتهام سرقت طلا و کلاهبرداری به سر می برد .

وی افزود : با هماهنگی های صورت گرفته ، متهم برای تحقیقات بر روی پرونده سرقت با هماهنگی مقام قضائی به پایگاه یکم پلیس آگاهی استان البرز منتقل شد.

سرهنگ نادربیگی افزود : متهم که دارای ۱۳ فقره سابقه کیفری به اتهام سرقت، کلاهبرداری، حمل مواد مخدر و جعل اسکناس و ... است و تحت تعقیب پلیس آگاهی استان های گیلان و اردبیل بود به جرم خود مبنی بر ۵۰ فقره سرقت به عنف در پوشش مامور اعتراف کرد .

رئیس پلیس آگاهی استان البرز گفت: با توجه به احتمال سرقت متهم از افراد متعدد و شناسایی نامبرده ، دادیار شعبه اول دادسرای عمومی و انقلاب کرج ، دستور چاپ تصویر بدون پوشش متهم را در رسانه های جمعی صادر کرده است ، بنابراین از شهروندانی که به این شیوه و یا توسط این فرد مورد سرقت قرار گرفته اند درخواست می شود تا برای پیگیری شکایت خود به پایگاه یکم پلیس آگاهی استان البرز واقع در کرج ۴۵ متری کاج - بلوار ولیعصر -خیابان شهید گیوه کش -جنب کلانتری ۳۰ اسلام آباد مراجعه و یا با شماره تلفن ۰۲۶۳۲۲۲۵۰۱۷ تماس حاصل کنند.

۴۶

کد خبر 1227015

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 6 =