رئیس کل بانک مرکزی: بانک ایران و سوری در دمشق تاسیس می‌شود

میزان نوشت: رئیس کل بانک مرکزی گفت: براساس تفاهم نامه با رئیس بانک مرکزی سوریه روابط کارگزاری بانکی بین دو کشور برقرار و مجوز تاسیس بانک ایران و سوری در دمشق صادر می شود و بانکهای مرکز دو کشور با افتتاح حساب مبادلات بر مبنای پول ملی دو کشور را آغاز و امکان استفاده از کارت‌های بانکی دو کشور فراهم می‌شود.

عبدالناصر همتی در صفحه شخصی منصوب به خود نوشت: امروز 9 بهمن 1397 و در چارچوب توافقات دو کشور ایران و سوریه در دمشق برای توسعه ارتباط اقتصادی بین دو کشور توافقنامه برقراری و توسعه روابط بانکی دو کشور به امضا رسید.

براساس تفاهم نامه با رئیس بانک مرکزی سوریه روابط کارگزاری بانکی بین دو کشور برقرار و مجوز تاسیس بانک ایران و سوری در دمشق صادر می شود و بانکهای مرکز دو کشور با افتتاح حساب مبادلات بر مبنای پول ملی دو کشور را آغاز و امکان استفاده از کارت‌های بانکی دو کشور فراهم می‌شود.

براساس توافق انجام گرفته در جریان سفر هئیت ایرانی به ریاست معاون اول رئیس جمهور کشورمان رهبری سوریه بر تصمیم کشورش برای توسعه کامل روابط اقتصادی با ایران تاکید و اعلام کرد برای فعالیت شرکت‌های ایرانی در این کشور اولویت ویژه قائل هستند.

17231

کد خبر 1227084

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 11 =