ایران نوشت:ساعت یک بامداد سه‌شنبه 9 بهمن تصادف مرگباری در جاده جاجرود به بازپرس کشیک قتل و تیم تحقیق اعلام شد.

با حضور مأموران در محل آنها با جسد پسر 24 ساله‌ای کنار جاده مواجه شدند که به خاطر تصادف با خودروی عبوری جان باخته بود.اما نخستین بررسی‌ها روی جسد قربانی نشان از آثار جراحاتی داشت که ناشی از تصادف نبود بلکه وی با ضربه جسم نوک تیزی مانند چاقو زخمی شده بود.

این درحالی بود که در چند کیلومتری جسد پسر جوان یک خودروی پراید ایستاده بود که راننده آن نیز با ضربات متعدد چاقو مجروح شده بود.

به دستور بازپرس رضوانی راننده مجروح به بیمارستان و جسد پسر جوان نیز به پزشکی قانونی منتقل شد. پسر مجروح پس از بهبودی نسبی در تحقیقات گفت: من و مسعود - متوفی- برای تفریح سوار بر خودروی پراید شروع به پرسه زدن در خیابان‌های تهران کردیم. در بین راه قرص روانگردان مصرف کردیم و همین مسأله باعث شد تا حال هر دویمان بد شود. دچار توهم شدیم و با چاقو به جان هم افتادیم هر دو به هم ضربه می‌زدیم که ناگهان مسعود خودش را از ماشین بیرون انداخت تا از دست ضربات چاقوی من نجات پیدا کند. او خودش را به سمت جاده کشاند تا کمک بخواهد که ناگهان یک خودروی عبوری به خاطر تاریکی هوا او را ندید و با مسعود تصادف کرد. با اظهارات پسر جوان، بازپرس شعبه هشتم دادسرای امور جنایی تهران دستور ادامه تحقیقات را صادر کرد.

17302

کد خبر 1227198

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 3 =