پیام تشکر کی‌روش برای عادل فردوسی‌پور/ عکس

سرمربی تیم ملی با انتشار پیامی در اینستاگرام از عادل فردوسی پور تشکر کرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ عادل فردوسی پور یکی از حامیان همیشگی کارلوس کی روش بود که به دلیل این حمایت همواره مورد انتقاد قرار گرفت. سرمربی تیم ملی در اینستاگرام خود برای فردوسی پور نوشت:

عادل عزیز،
نامه‌ای سرگشاده به یک طرفدار تیم ملی:
ممنون بابت فرصتی که در اختیار من قرار دادی تا به عنوان سرمربی تیم ملی ایران در آخرین مصاحبه من با تو، احساسات فردی و ملی‌ام را به اشتراک بگذارم. من اینکار را بدون خوابیدن بعد از آخرین بازی انجام دادم. این دردناک بود که با یک باخت تمام شود. این رویای تیمی ما بود که به طرفداران تیم ملی یک پایان خوش را ارائه دهیم. این ممکن نشد، ولی همانطور که همیشه گفته شده، بازیکنان من بهترین تلاش خود را کردند تا شادی و افتخار را به مردم بدهند. من فکر می کنم آن ها بخاطر کارهایی که در 8 سال گذشته کردند مستحق صلح، احترام و تقدیر هستند. باور دارم که اکنون وقت انتقاد نیست بلکه یک فرصت است تا با استفاده از تجربیاتی مثبتی که در داستان 8 ساله خود گرفتیم، پیشرفت کنیم. ما به خودمان افتخار می کنیم چون به دنیا تصویر با پرستیژ و قابل احترامی را از فوتبال ایران نشان دادیم.
این چیزی است که در زندگی حرفه‌ای فوتبال ما اهمیت دارد. اینکه همیشه بدانیم برای چه بازی می کنیم. بدون اهمیت به اینکه در این راه با چه مشکلات و تبلیغاتی روبرو شدیم. ما اینکار را به شیوه خودمان و با یک دیگر، برای مردم انجام دادیم. 
اجازه دهید مردم با آزادی انتخاب خود بدون تاثیر دست‌کاری‌هایی که از روی بدخواهی انجام می‌شود, قضاوت نهایی را انجام دهند.

256 43

کد خبر 1227422

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 6 =