غیبت مسی و رونالدو در تیم منتخب سال/عکس

ورزش سه نوشت:ستاره های بزرگ و مشهوری در تیم منتخب سال 2021 نشریه اکیپ غایب هستند.

 لیونل مسی، کیلیان امباپه و کریستیانو رونالدو از جمله فوق ستاره‌هایی بودند که تیم منتخب رسانه فرانسوی اکیپ در سال 2021 حضور نداشتند. لیونل مسی، فوق ستاره آرژانتینی پس از انتقال جنجال و تابستانی خود از بارسلونا به پاریس هنوز موفق به هماهنگی با تیم جدید خود نشده و او تنها یک بار در لیگ یک فرانسه در 11 بازی ابتدایی خود موفق به گلزنی شده است. به همین علت و در صورت ادامه این روند ممکن است برای اولین بار از فصل 2007/08، لیونل مسی نتواند به مرز 20 گل در لیگ داخلی برسد.

غیبت مسی و رونالدو در تیم منتخب سال/عکس

مسی در سال 2021 در مجموع 43 گل در رده باشگاهی و ملی در تمام رقابت‌ها به ثمر رساند و فاتح دو جام کوپا دل ری با بارسلونا و کوپا آمه ریکا با آلبی سلسته نیز شد. جالب اینجاست لیونل مسی در سال 2021 موفق به دریافت جایزه توپ طلا از نشریه فرانس فوتبال شد، اما نتوانست به تیم منتخب نشریه اکیپ راه یابد.

کیلیان امباپه، هم تیمی مسی در تمام رقابت‌ها در این فصل 16 گل به ثمر رسانده ، اما عملکرد درخشان رابرت لواندوفسکی و کریم بنزما باعث شد این دو بازیکن در خط حمله تیم منتخب اکیپ قرار بگیرند.

این بدان معناست که کریستیانو رونالدو نیز علیرغم زدن 47 گل در تمامی رقابت ها و دریافت جایزه کفش طلا در مسابقات یورو در تابستان گذشته، نتوانست به تیم منتخب اکیپ راه یابد. البته لازم به ذکر است این رای گیری بین فعالان روزنامه، وب سایت و کانال نشریه اکیپ انجام شده است.

غیبت مسی و رونالدو در تیم منتخب سال/عکس

251 251

کد خبر 1227384

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 0 =