سرمربی موقت برای تیم‌ملی؛ زمستان در راه است!

کارلوس کی‌روش رفت و حالا بهترین زمان برای دلال‌هاست در هر قالبی تا در نقش دایه‌های مهربانتر از مادر برای فوتبال ملی ایران نسخه بپیچند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ حالا که کارلوس کی‌روش رفته، همه به دنبال این خواهند. بود که چه اتفاقی می افتد. چه کسی جای او می‌آید؟
درست در ساعاتی که علاقمندان فوتبال ایران با حسرت به زمان رسیدن فینال آسیا میان ژاپن و قطر فکر می‌کنند و به حقی که از ایران ضایع شد، فوتبال ملی ما باید خود را برای ساختن مسیری جدید فراهم کند چون مذاکرات کی روش و کلمبیا نهایی شده و او مسیر جدیدی را پس از ۸ سال با یکی از تیم های بالای رنکینگ فیفا آغاز کرده. تیمی که برای موفقیت در کوپا آمه‌ریکا و جام‌جهانی بعدی قرار است آماده شود.
ایران اما مانده با وعده‌هایی که از همین حالا یک به یک دود می شوند.
رویای بازی عیدانه با برزیل خیلی زود مشخص شد سرآب است. حالا تیم ملی هم که به گفته تاج همه دستیارانش همراه سرمربی رفته اند باید برای بازی‌های دوستانه نوروزی و خردادماه مربی داشته باشد. 
در این کمتر ازیک ماه آیا کلینزمن، بلان، مورینیو و زیدان می‌آیند؟ این وعده ای است که مازیار ناظمی از طرف دفتر وزیر داده و گفته در صف مذاکره با ایران هستند. آنها اما خودشان هم می دانند چه رویای پوچی فروخته اند و اصلا امکان مذاکره با تعدادی از این مربی ها را هم ندارند چه رسد به انتخاب‌شان.

در این گیر و دار جبهه جدیدی راه افتاد از حمیدرضا صدر تا امثال خبرنگاران سرشناس ورزشی که مدل کلمبیا یا انگلیس تشکیل شود تیم به مربی موقت سپرده شود. کاری که قبلتر با منصوریان قبل آوردن کی روش شده بود.
اینکه یکی مثل مهدوی کیا و نکونام هدایت تیم ملی را بر عهده بگیرد و حالا مارکار هم که ۸ سال دستیار سرمربی بوده نامش مطرح شده است.
همه دعواهایی که در این دو سال به پا شد یک حقیقت را حتی برای دشمنان ایجاد کرده است. اینکه هیچ کس جرات معرفی گزینه «ویچ» دار نداشته باشد!

43255

کد خبر 1227936

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 12 =