لیث نوبری باز هم از جام‌ملت‌ها می‌گوید/برای قهرمانی،قطر و ایران شایسته بودند

لیث نوبری در طول رقابت‌های جام ملت‌های آسیا با حضور در شبکه الکاس قطر و همچنین چند رسانه معتبر دیگر، به تحلیل این تورنمنت پرداخت.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ او پس از پایان این رقابت ها در این خصوص گفت: «من از ابتدای جام دوست داشتم ایران قهرمان شود و به طور کلی کارشناسی هایم سمت و سوی حمایت از تیم ملی را داشت ولی متاسفانه این اتفاق رخ نداد. همچنین خودم را همیشه حامی قطر می دانستم زیرا قبل از شروع بازی ها از روند آماده سازی استانداردشان کاملا آگاه بودم.»

 لیث ادامه داد: «اکثر کارشناسان حاضر در این برنامه ها هم می دانستند قطر شانس زیادی برای قهرمانی دارد اما به خاطر یکسری مسائل، این موضوع را مقابل دوربین عنوان نمی کردند ولی من حتی برای ایران و قطر شعر قهرمانی هم خواندم تا به صورت رسمی از قهرمان شدن آنها دفاع کنم. قطر برابر ژاپن عملکرد بسیار خوبی داشت و تاکید می کنم که ایران و قطر شایسته ترین تیم ها برای رسیدن به قهرمانی بودند.»

 او در نهایت گفت: «حتی ژاپن هم در شرایط عادی نمی توانست حریف قدرتمندی باشد. به هر حال خوشحالم تیمی که به همراه ایران در کمپ اسپایر دوران آماده سازی خود را طی می کرد، قهرمان این دوره از رقابت ها شد.»

251 251

کد خبر 1228702

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 9 =