پلمپ ۴ مرکز دندانپزشکی غیرمجاز بعد از فعالیت چندساله

مدیر نظارت و اعتباربخشی امور درمان دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان‌غربی با تایید پلمپ ۴ مرکز دندانپزشکی غیرمجاز گفت: یکی از این مراکز برای چندمین فقره سابقه فعالیت غیرقانونی بوده است.

به گزارش خبرآنلاین آذربایجان‌غربی، امید رضایی مدیر نظارت و اعتباربخشی امور درمان دانشگاه علوم پزشکی استان ضمن اعلام این خبر گفت : در طی دو هفته اخیر ، پس از شناسایی و احراز تخلف مراکز غیر مجاز درمانی شهرستان ارومیه، ۴ مرکز دندانسازی و دندانپزشکی بدون مجوز را به اتهام ایجاد موسسه فاقد مجوز و دخالت در امور دندانپزشکی پلمب و پرونده آنها  در اختیار مراجع قضایی و تعزیراتی قرار گرفت.

وی افزود: محل فعالیت یکی از این مراکز  در روستایی واقع در اطراف ارومیه بود . مرکزی دیگر دارای چندین فقره سابقه فعالیت غیر قانونی و اِعمال مقررات بوده  است .

وی خاطرنشان کرد: یکی از مراجعین به این مراکز، هم اکنون به علت عفونت شدید ناشی از مداخله دندانپزشکی غیر بهداشتی و غیر ایمن ، در یکی از بیمارستانهای ارومیه بستری و  تحت درمان می باشد.

مدیر نظارت و اعتباربخشی امور درمان دانشگاه علوم پزشکی آذربایجان‌غربی آمار پلمپ مراکز دندانسازی و دندانپزشکی غیرمجاز استان را از ابتدای امسال ٢٩ واحد عنوان کرد.

۴۶

کد خبر 1228787

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 9 =