افزایش اختیارات مدیران سازمانها و مناطق شهرداری کرج باید پیگیری شود

سخنگو و رئیس کمیسیون هنر و ارتباطات شورای اسلامی شهر کرج اظهار داشت: افزایش اختیارات مدیران سازمانها و مناطق شهرداری باید پیگیری شود تا آنها برای انجام کارهای بزرگ از انگیزه لازم برخوردار باشند.

رحیم خستو عصر در صد و بیست و چهارمین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر کرج با بیان اینکه وقتی صحبت از عدم تحقق کدهای درآمدی و ریسک ناپذیری مدیران به میان می آید باید به کنکاش علت و معلول ها نیز پرداخت، عنوان کرد: واقعیت آن است که دست مدیران بسته است و برخی حتی نمی توانند مدیران زیرمجموعه خود را عزل و نصب کنند، در چنین شرایطی چگونه می توان انتظار معجزه داشت!

وی با تاکید بر اینکه بسیاری از درآمدهای نقدی مناطق و سازمان های شهرداری کرج به خزانه ستاد مرکزی واریز می شود، تصریح کرد: چنانچه مدیران ارشد شهری اختیارات بیشتر مالی و اداری داشته باشند، برای انجام کارهای بزرگ و نشان دادن توانمندی های خود تحریک می شوند اما اکنون چنین بستری مهیا نیست که از شهردار محترم تقاضا می شود نسبت به این موضوع پیگیری هایی داشته باشد.

این مسئول با اشاره به نقد پیاپی عملکرد مدیران شهری از سوی همکاران در جلسات شورا، گفت: وقتی صحبت از کم کاری مدیران شهری به میان می آید، عده ای که به بی تفاوتی گرفتار شده اند، اهمیتی نمی دهند اما باید توجه کنیم که این نقدها از انگیزه مدیران تلاشگر و پُرکار نکاهد و به همین منظور اعمال نظام تشویق و تنبیه ضروری است.

سخنگوی شورای اسلامی شهر کرج در پایان خواستار نصب تابلوی راهنمای مسیر در اماکن اجرای پروژه های عمرانی شد و ادامه داد: با نصب تابلوی راهنمای مسیر، رانندگان و عابرین پیاده از باز یا مسدود بودن مسیر اجرای طرح های عمرانی مطلع می شوند و دچار زحمت نخواهند شد که این مهم به ویژه در محل احداث تقاطع ها اهمیت مضاعفی دارد.

۴۶

کد خبر 1228888

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 10 =