آب‌رسانی به یک هزار و ۶۰۰ نفر از جمعیت روستایی دلفان به بهره‌برداری رسید

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی لرستان گفت: همزمان با دهه فجر انقلاب اسلامی، طرح آبرسانی به روستای سراب غضنفر شهرستان دلفان لرستان با جمعیتی بالغ بر یک هزار و ۶۴۲ نفر به بهره برداری رسید.

به گزارش خبرآنلاین لرستان، علیرضا کاکاوند گفت: برای اجرای این طرح اعتباری بالغ بر ۱۲ میلیارد ریال هزینه شده است و  در آیین بهره برداری از این طرح گفت: برای اجرای این طرح بیش از سه هزار و ۶۵۰ متر لوله گذاری شده و یک حلقه چاه نیز حفر شده است.

مهندس علیرضا کاکاوند افزود: در این راستا یک حلقه چاه به عمق ۱۶۰ متر حفر شده و یک باب مخزن به حجم ۵۰۰ متر مکعب ساخته شده است.

وی اضافه کرد: این شرکت در دهه فجر امسال ۱۸ پروژه آبرسانی و فاضلاب روستایی را با اعتباری بالغ بر ۱۵۲ میلیارد ریال به بهره برداری می رساند که در این راستا جمعیتی بالغ بر ۱۵ هزار و ۵۴۴ نفر از این طرح ها بهره مند می شوند.

گامهای اساسی و مهم شرکت آبفار

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری لرستان نیز در این آیین گفت: شرکت آب و فاضلاب روستایی لرستان توانسته است در راستای خدمات رسانی گام های مهم و اساسی را بردارد.

گودرز امیری افزود: این شرکت توانسته است با مدیریت علمی و در راستای توسعه استان و محرومیت زدایی، طرح های آبرسانی را اجرایی کند که این امر موجب جلوگیری از مهاجرت به شهرها می شود.

وی تصریح کرد: امیدواریم دیگر دستگاههای خدمات رسان نیز در راستای رفع محرومیت و خدمات رسانی به روستاییان بیش از پیش تلاش کنند.

فرماندار دلفان نیز گفت: شرکت آب و فاضلاب روستایی لرستان در سالهای گذشته توانسته است خدمات زیادی را در راستای رفع محرومیت در روستاها و مناطق محروم استان ارائه دهد.

تلاش شبانه روزی برای رفع مشکل آب روستاییان

حشمت بهمنی افزود: در هفته های گذشته نیز این شرکت با تلاش شبانه روزی برای رفع مشکل آب روستاییان گرفتار در سیل تلاش های خوبی داشته است.

وی ضمن تقدیر از زحمات مدیریت و کارکنان این شرکت اظهار داشت: شرکت آب و فاضلاب روستایی لرستان توانسته است با خدمات جهادی، نامی ماندگار در عرصه رفع مشکلات روستاییان به ثبت برساند.

۴۶

کد خبر 1228921

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 1 =