گلایه تهیه‌کننده سریال «پدر» از شیوه غیرحرفه‌ای انتشار یک خبر

حامد عنقا، نویسنده و تهیه‌کننده سریال نوروزی شبکه دو، از انتشار غیرحرفه‌ای یک خبر درباره این پروژه گلایه و تاکید کرد اصلا سریالی به نام «تنگنا» را در دست تولید ندارد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، حامد عنقا، نویسنده و تهیه‌کننده سریال‌های تلویزیونی، درباره مجموعه‌ای که برای تعطیلات نوروزی در دست تولید دارد، گفت: «این سریال خانوادگی، با داستانی پرنکته که کمتر تجربه شده است، به زودی به نیمه می‌رسد و به صلاحدیدها، مدتی است در سکوت خبری کار خود را انجام می‌دهد.»

او افزود: «این رویه تا امروز ادامه داشته اما متاسفانه به شکلی غیر حرفه‌ای، یک خبر درباره سریال منتشر و موجب برخی سوءتفاهمات شده است. چرا که ما اصلا سریالی به نام «تنگنا» نداریم.

نویسنده و تهیه کننده سریال «پدر» تاکید کرد: «چه خوب است که خبرنگاران به صلاحدیدی که پروژه‌های تلویزیونی در زمینه اطلاع رسانی مدنظر دارند، احترام گذاشته و برای تهیه یک خبر آن هم با شیوه‌های غیرحرفه‌ای، عوامل تولید را به دردسر نیندازند.»

عنقا، انتشار اخبار رسمی درباره پروژه تازه‌اش را که اسم آن قطعا «تنگنا» نیست، به زمانی بعد از اختتامیه جشنواره فجر و از طریق روابط عمومی سریال موکول کرد و گفت: «از همه رفقای رسانه‌ای که همیشه همراه ما هستند، تشکر می‌کنم.»

۵۷۵۷

کد خبر 1229068

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 15 =