نفت مسجد سلیمان ۳ گل از میزبانش تراکتورسازی دریافت کرد

تیم تراکتورسازی تبریز از هفته شانزدهم لیگ برتر فوتبال ایران به مصاف تیم نفت مسجد سلیمان رفته و توانست با نتیجه سه بر صفر میهمانش را شکست دهد.

به گزارش خبرآنلاین از تبریز، دو تیم تراکتورسازی تبریز و نفت مسجد سلیمان از هفته شانزدهم لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور از ساعت ۱۵:۳۰ امروز(چهارشنبه)در استادیوم یادگار امام تبریز به مصاف هم رفتند.

محسن فروزان، ایمان سلیمی، محمد طیبی، دانیال اسماعیل‌فر، احسان حاج‌صفی، مهدی مهدی پور، اکبر ایمانی، مسعود شجاعی، یوکیا سوگیتا، اشکان دژاگه و آنتونی استوکس نفراتی بودند که جرج لیکنز برای اولین دیدار نیم فصل دوم به میدان فرستاد.

ترکیب نفت‌ مسجدسلیمان را نیز حبیب فرعباسی، موسی کولیبالی، سید محمد حسینی، میلاد خدایی، یوسف وکیا، علیرضا علیزاده، محمد پاپی، صادق صادقی، عباس عسگری، محمد شادکام و اسماعیل شریفات تشکیل داده بود.

نیمه اول این دیدار که با بازی پرقدرت سرخ‌پوشان تبریزی شروع شده بود که در دو صحنه تراکتورسازان به دلیل احتمال وجود پنالتی اعتراض کردند. اسماعیل تشریفات بازیکن تیم نفت مسجد سلیمان به دلیل اعتراض و ناسزا گویی به داور در دقیقه ۲۷ بازی کارت زرد دریافت کرد. این نیمه که با مالکیت بالای تراکتورسازی همراه بود بدون گل به پایان رسید.

در نیمه دوم، موسی کولیبالی در همان اوایل بازی در روی خطای خود در نزدیکی محوطه جریمه کارت زرد دریافت کرد که اشکان دژاگه از روی ضربه آزاد در شوتی تماشایی در دقیقه ۵۰ گل اول خود و تیمش را به ثمر رساند.

در دقیقه ۵۷ یوکیتا سوگیتا توانست با باز کردن گل تیم حریف اولین گل خود را در تیم تراکتورسازی ثبت کند و نتیجه را ۲ بر صفر به نفع تیمش کند. بعد از این گل در درگیری که بین آنتونی استوکس و یوسف وکیا رخ داد هر دو این بازیکنان با کارت زرد جریمه شدند.

مسعود شجاعی در روی پاس بلند خود به درون محوطه جریمه سیدمحمد حسینی در دقیقه ۶۷ با گل به خودی نتیجه را ۳ بر صفر به نفع سرخ‌پوشان تبریز کرد. بعد از گل سوم تراکتورسازی چندین موقعیت خطرناک بر روی دروازه تیم نفت مسجد سلیمان ایجاد شد که با واکنش‌های چشم‌گیر حبیب فرعباسی تبدیل به گل نشد. در دقیقه ۹۰ محمد شادکام با کارت زرد جریمه شد.

رضا کرمانشاهی قضاوت این دیدار را بر عهده داشت. محمدرضا ابوالفضلی، سیدیعقوب حجتی و عباس پورحیدری وی را در این امر همراهی کردند. لازم به ذکر است که برای اولین بار کمک داور اضافی نیز وجود داشت که این سمت را محمدباقر پورباقر و مجید محمدی بر عهده داشتند.

گفتنی است؛ ۳۰ هزار هوادار این دیدار را از نزدیک تماشا کردند.

46

کد خبر 1229695

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 5 =