مظفر: مردم حاضرند با چنگ و دندان نظام را حفظ کنند، مشکلات اقتصادی هم مانع آنها نمی‌شود

باشگاه خبرنگاران نوشت: عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام جشن تولد چهل سالگی انقلاب را پاسخ دندان‌شکنی به اظهارات ترامپ و بولتون دانست.

حسین مظفر، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام در خصوص اظهارات اخیر ترامپ در مورد ایران و چهل سالگی انقلاب اسلامی ایران گفت: چهل سالگی انقلاب را از این رو جشن می‌گیریم که نماد استقامت، پیروزی و قدبرافراشتگی نظامی است که چهل سال در معرض تحریم، تهدید، جنگ و فتنه‌هایی از سوی آمریکا و نظام استکبار جهانی اعمال شده بوده است.

وی افزود: دشمنان ما چهل سال علیه ما توطئه کردند از این رو این چهل ساله شدن انقلاب اسلامی ایران برای ما مهم است، از طرفی رفتار مردم نشان داد که هم رفتارشان بر اساس آرمان‌های انقلاب اسلامی است هم با چنگ و دندان و تمام وجود حاضرند نظام را حفظ کنند و حتی مشکلات اقتصادی و معیشتی هم نمی‌تواند مانع تحقق آرمان‌های آن‌ها شود.

مظفر تصریح کرد: چهل سالگی انقلاب اسلامی ایران به تمام رویاهای باطل و پوشالی نظام استکباری مانند ترامپ و نتانیاهو و اذناب آن‌ها خاتمه داد و پاسخ روشنی به آن‌ها بود چراکه علی رغم اینکه آنان نمی‌خواستند چهل سالگی انقلاب را ببینند، اما جمهوری اسلامی همچنان پویا، مقتدر و تاثیر گذار در نظام بین‌المللی خود نمایی می‌کند.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه حضور مردم رویای مقابله با نظام اسلامی و براندازی آن را از بین می‌برد، خاطرنشان کرد: این جشن تولد چهل سالگی انقلاب همراه با حضور پرشورتر ملت ایران، جواب دندان شکنی به صحبت‌های ترامپ و بولتون است.

214219

کد خبر 1229795

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 10 =